Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Evrim Keklik'in biyografisi...

Survivor'da dün yeni kaptanlar Ardahan ve Cemal Can oldu. İki kaptan yeni takımları belirledi. Survivor'ın dikkat çeken isimlerinden olan Evrim, Ardahan'ın takımına girdi. İşte Survivor Evrim Keklik'in hayatı ile bilgiler...

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Evrim Keklik'in biyografisi...

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor hız kesmeden devam ediyor. Artık Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı yerine Kırmızı ve Mavi takım olamk üzere yarışa devam ediliyor. Kıyasıya rekabetin devam ettiği programda Evrim Keklik programın öne çıkan isimleri arasında bulunuyor. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir?

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

Magazin Haberleri Bülteni (12 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber