Geri Dön

Survivor Gonca Kakar kim, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Gonca Kakar boyu, kilosu kaç?

Survivor Gonca, yarışmanın adından söz ettiren isimleri arasında bulunuyor. Oyunlardaki performansı git gide artan Gonca, ne iş yapıyor sorusu da yoğun olarak aranıyor. Yedek isimler arasından yarışmaya dahil oldu ve ünlüler takımında ter döküyor. İşte, Survivor Gonca hayatı...

Survivor Gonca Kakar kim, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Gonca Kakar boyu, kilosu kaç?

Survivor 2021 yarışması son dönemin yine en çok konuşulan programlarından oldu. 32 yaşındaki isim, ünlüler takımında yarışmaya devam ediyor. Takımda öne çıkan isimler arasında bulunuyor ve izleyenler, 'Survivor Gonca aslen nereli, mesleği nedir?' sorularına da yanıt arıyor. 

SURVİVOR GONCA KAKAR KİMDİR?

Gonca Kakar 1 Temmuz 1989’da dünyaya geldi. Gonca Kakar 32 yaşındadır. Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıracak Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kilogram ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI 

Survivor'a dahil olmasıyla birlikte Survivor Gonca Kakar'ın sosyal medya hesabının olup olmadığı da merak edildi. Pek çok kişi, Gonca Kakar instagam hesabı ne, var mı? sorusunun yanıtını aradı. Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet