Geri Dön

Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı nereli, ne iş yapıyor? İşte biyografisi...

Survivor 69.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Nisa ve Evrim'in Acun Ilıcalı ile olan voleybol maçından kesitler yer aldı. Akşam yayınlanacak olan voleybol maçı heyecanla bekleniyor. Survivor Nisa, voleybol maçındaki performansı ile dikkat çekti. Peki Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Nisa Bölükbaşı'nın biyografisi...

Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı nereli, ne iş yapıyor? İşte biyografisi...

Survivor Nisa, programın yeni bölüm fragmanındaki voleybol maçındaki hareketleri ile dikkat çekti. Nisa, Survivor Gönüllüler takımında yarışıyor. Survivor'ın öne çıkan isimleri arasında olan Nisa Bölükbaşı'nın yaşamı ise merak ediliyor. Peki Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Survivor Nisa Bölükbaşı nereli, ne iş yapıyor?

Bu akşam Survivor'da voleybol maçı ekranlara gelecek. Voleybol maçında oynayan isimlerden biri ise Nisa oldu.

SURVIVOR NİSA KİMDİR?

Survivor Gönüller takımında yarışan Nisa, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Magazin Haberleri Bülteni (26 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber