Geri Dön

Survivor'da kim kazandı, elem adayı kim? Survivor 2020'de İlk ödül ne verildi? Survivor dokunulmazlık oyununda hangi takım kazandı?

Survivor yeni sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeyi başardı. Survivor Ünlüler - Gönüllüler takımlarından hangisi başarılı oldu? Survivor 2020'de ilk olarak ödül oyunu oynandı. Peki Ödül oyununu hangi takım kazandı ve ödül ne verildi? Peki Survivor dokunulmazlık oyununda hangi takım kazandı? İşte Survivor 2020 1. bölüm detayları...

Survivor'da kim kazandı, elem adayı kim? Survivor 2020'de İlk ödül ne verildi? Survivor dokunulmazlık oyununda hangi takım kazandı?

İlk olarak izleyici ile 22 Mart 2005 tarihinde buluşan Survivor'ın 2020 sezonu başladı. Takımlar belli oldu. Ünlüler takımında yine birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Gönüllüler takımında ise yine iddialı isimler var.

Bu akşam  iki takım baraka ve dokunulmazlık oyunu oynarken şimdi bu oyunları hangi takımın kazandığı merak ediliyor.

ACUN ADAYA 3 FARKLI ARAÇLA GELDİ

Survivor 2020 başladı. Yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı adaya 3 farklı araçla ulaştı. İlk önce spor arabayla belli bir noktaya gelen Ilıcalı daha sonra atv aracına bindi. Son olarak ise ünlü sunucu yarışmacıların yanına jet-ski ile ulaştı.

Survivorda kim kazandı, elem adayı kim Survivor 2020de İlk ödül ne verildi Survivor dokunulmazlık oyununda hangi takım kazandı

SURVIVOR'DA İLK KAVGA

Survivor'da baraka oyunu için ilk olarak Ünlüler ve Gönüllüler takımında erkekler mücadele verdi. Erkekler birbirlerini yastıkla denize atmaya çalıştı. Kora kor mücadele yaşanırken Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi.

Survivorda kim kazandı, elem adayı kim Survivor 2020de İlk ödül ne verildi Survivor dokunulmazlık oyununda hangi takım kazandı

SURVIVOR BARAKA OYUNUNU KİM KAZANDI

Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk oyununu baraka için oynadı. Mücadeleyi Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mücadeleye Ünlüler talkımı daha iyi başladı ve fark bir ara 3'e çıktı. Daha sonra Gönüllüler takımı atağa geçerek durumu 8-8'e kadar getirdi. SOn anlar kıran kırana geçerken 9-9'a gelen oyun sonrası bayrak yarışına geçildi. Oyun sonunda kazanan takım Ünlüler oldu. Mağlubiyet sonrası Gönüllüler takımında Ardahan ile Burak tartışma yaşadı.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler konseyde bir kişinin ismini belirledi. Bu isim ise Fatma Günaydın oldu. Salı günü 2 isim daha belli olacak ve en az SMS alan kişi yarışmaya veda edecek.

ÜNLÜ FENOMENDEN O İSME DESTEK VERDİ

Survivor 2020 başlamasıyla birlikte sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Youtube fenomeni Danla Bilic yakın arkadaşı Cemal Can Canseven'e destek verdi.

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI

Uğur Pektaş
Aycan Yanaç
Sercan Yıldırım
Derya Can Göçen
Perviz Abdullayev
Elif Yıldırım Gören
Barış Murat Yağcı
Tuğba Melis Türk
Mert Öcal
Şaziye İvegin Üner
Ersin Korkut

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Yasin Obuz
Tayfun Erdoğan
Cemal Can Canseven
Ceyhun Uzun
Evrim Keklik
Fatma Günaydın
Burak Yurdugör
Makbule Günaydın
Meryem Kasap
Nisa Bölükbaşı
Sadık Ardahan Uzkanbaş

2020 SURVIVOR DEĞİŞİKLİKLERE SAHNE OLACAK

Tv8 ekranlarında bu akşam başlayacak olan 'Survivor 2020' mücadelesi öncesi, yarışmanın kritiğinin yapıldığı 'Survivor Panorama' başladı. Programın bugünkü canlı yayın konuğu da Acun Ilıcalı oldu. 'Survivor' hakkında merak edilenleri tüm samimiyetiyle anlatan Acun Ilıcalı, zorlu bir maraton olacağını söylerken yarışmadaki değişikliklerden de bahsetti.

'Survivor'ın yeni sezonunda "Performans Ligi" uygulamasına geçileceğini söyleyen Ilıcalı, yeni kuralın nasıl uygulanacağını şöyle anlattı. Peki Survivor Performans Ligi nasıl uygulanacak?

Survivor'da bu yıl haftalık puanlama sistemi getirildi. Bu kurala göre yarışmacının katılacağı her oyun 1 puan, kazandığı bire bir mücadele 2 puan, kazanılan her takım oyunu da 1 puan olacak.

Malubiyetler için de kaybedilen her bire bir oyun eksi 2 puan, takım oyunu ise eksi 1 puan olarak hanelere yazılacak.

Pazar akşamları açıklanacak bu puan tablosu neticesinde, haftanın şampiyonluğu için her takımdan ikişer oyuncu yarışacak.

Survivor izleyicilerinin de bu puanlama konusunda tahminde bulunacağını söyleyen Ilıcalı, hem yarışmacılar hem de seyirciler için sürpriz ödülleri olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet