Geri Dön

‘Tepkisi böyle olmamalıydı’

Eski eşi Malkoç Süalp’in 15 yaşındaki bir çocuğu darp ettiği haberlerle ilgili konuşan Bade İşçil, “Durup dururken bir şey yapmaz ama tepkisi de bu olmamalıydı” dedi

‘Tepkisi böyle olmamalıydı’

Geçtiğimiz günlerde Bade İşçil’in eski eşi Malkoç Süalp’in oğlu Azur’la evlerinin bulunduğu sosyal tesiste, 15 yaşında bir çocuğu, kötü kelimeler kullandığı için darp ettiği ve çocuğun ailesinin şikayetçi olduğu haberleri gazetede yer almıştı. Önceki gün Nişantaşı’nda arkadaşlarıyla kahve içen oyuncu, eski eşinin karıştığı bu olayla ilgili soruları yanıtladı. İşçil, “Bence Malkoç’u sinirlendiren çocuğa ne de Malkoç’a bir hata bulabilirim. Malkoç’un çocuğun omzuna dokunduğunu biliyorum.

Onu savunduğum tek nokta, durup dururken bir şey yapmayacağıdır. Karşısındaki çocuğa da bir hatası var diyemem, Malkoç’un tepkisi de bu olmamalıydı. Bunu yapması için kışkırtılmış olması lazım. Çocukta da bir suç aramıyorum, fakat rencide olacağı bir şey olmuş olabilir. Bence talihsiz, şanssız bir anlık olay” dedi.
 

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber