Geri Dön

Teşkilat 3. bölüm full izle! Teşkilat dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Teşkilat dizisi, yayın hayatına iddialı şekilde başladı. Oluşturulan özel ekip ile bazı görevlerin yerine getirilmesi gerekiyor bu ekibin etrafında gelişen olaylar da izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümleri her hafta pazar akşamı seyircinin beğenisine sunuluyor. İşte, Teşkilat dizisi yeni bölüm...

Teşkilat 3. bölüm full izle! Teşkilat dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Oyuncu kadrosunun başarısı ile kısa süre içinde adından söz ettirmeye başlayan Teşkilat dizisi 3. bölümü ile21 Mart Pazar akşamı TRT1 ekranlarındaydı. Sevilen dizinin son bölümünün ardından 4. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. İzleyici, Teşkilat 3. bölüm tek parça full izleme linkini arıyor. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serdar, hala inanmakta zorluk çekse de, içine çekildiği aşk oyununu sorguluyor. Bir yandan da ülkenin gözbebeği mühendislerinin öldürülmesi ile ele geçirilen SİHA protokollerinin bulunduğu harici diski bir an önce geri almak istiyor. Tam olarak anlaşamasalar da Zehra’dan yardım alarak, ölümcül bir tuzak kuruyor. Zehra’yı ve merkezdekileri önce sinirlendirse de tuzak işe yarıyor ve Ceren ile Serdar arasındaki savaş iyice kızışıyor!

Ölmeden önce ölenler, bir yandan ailelerinin kendilerinin kaybı karşısında yaşadıklarını uzaktan takip edip, onlara ellerini uzatamamakla baş etmeye çalışıyor. Ancak bir yandan da vatan sevgisi ile her şeyi göze alıp girdikleri bu oyunda, şimdi SİHA fabrikasına saldırı talimatını verenlerin peşine düşüyor. Kurulan bir oyun ile Pascal’a saldırı talimatını veren “Şirket”e ulaşmanın kapısı aralanıyor. Bu kapı, kahramanlarımızı önce Berlin’e sonra Berlin’de pek çok ülkeden düşmanın bulunduğu bir pazarlık masasına götürüyor.

TEŞKİLAT 4. BÖLÜM FRAGMANI

TEŞKİLAT 3. BÖLÜM FULL İZLE!

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet