Geri Dön

Teşkilat 19. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Teşkilat 18. son bölüm tek parça full izle...

Teşkilat dizisi 18. son bölümü ile sevenleri karşısına çıktı. Bölümün ardından 19. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı. Her pazar akşamı izleyici karşısına çıkan Teşkilat'ta Zehra'nın başına gelenler izleyene büyük heyecan yaşattı. İşte, Teşkilat 19. yeni bölüm fragmanı...

Teşkilat 19. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Teşkilat 18. son bölüm tek parça full izle...

Yayımlanan son bölümde ekip yeniden iş başındaydı. Zehra, şans eseri karşılaştığı görüntüler sonrası sır perdesini aralamak için harekete geçer. Zehra'nın başına gelenlerin yanı sıra Ceren de açığa çıkamamak için çabalar ve eski hayatına geri döner. Teşkilat 18. bölüm tek parça izle...

TEŞKİLAT 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI

Teşkilat dizisinin yeni bölümüne Mete Başkan damga vuracak. Uzun zamandır görünmeyen Mete, sonunda ekiple birlikte çalışmaya başlıyor.

TEŞKİLAT 18. SON BÖLÜM FULL İZLE...

Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David'i açığa çıkarmaktır. Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar'ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir. Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David'in yakalanmasını engellemek için Çetin'i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar’ın Ceren'le ilgili şüpheleri sürmektedir.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber