Geri Dön

Üç Kız Kardeş'te Mine'den büyük tuzak! 'Türkan haklıyken haksız duruma düştü'

Kanal D’de salı akşamları yayınlanan ve İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, 24 Mayıs akşamı 13’üncü bölümüyle ekranlara geldi. Boşanma davaları ertelenen Somer-Türkan ikilisi evlilikleri için bir karara varmaya çalışırken; Türkan’ın kedisine destek olmayan annesine çıkışı dikkat çekti. Somer’e birlikte mutlu olamayacaklarını söyleyen Türkan, ayrılık acısı çekerken, Mine’nin tuzağına düştü. Tam her şey yoluna girecekken Türkan’ın başına gelenler bölüme damga vurdu. İşte ‘Üç Kız Kardeş’ son bölümde yaşananlar…

Üç Kız Kardeş'te Mine'den büyük tuzak! 'Türkan haklıyken haksız duruma düştü'

Başrollerini Özgü Kaya ile Berker Güven’in paylaştığı Kanal D dizisi ‘Üç Kız Kardeş, 24 Mayıs Salı akşamı 13’üncü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı; kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever’in yer aldığı dizinin son bölümünde; boşanma konusunda ortak karara varamayan Somer ve Türkan’ın davası ertelendi.

NESRİN, KIZININ SÖZLERİYLE YIKILDI

Somer’in inat ettiği için bunu yaptığını söylemesine sinirlenen Türkan, onu istemediğini söyledi. Buna çok kızan Somer, annesinin yanına giderek Türkan ve ailesinden özür dilemesini isterken; Nesrin de kızına şımarıklık yaptığını belirterek tepki gösterdi. Gözyaşlarına boğulan Türkan ise annesine “Dağ gibi arkamda dursaydın bunların hiçbiri olmazdı. Kendi evimde bile fazlalığım ben” diye çıkıştı. Ardından da halasına gitti.

Üç Kız Kardeşte Mineden büyük tuzak Türkan haklıyken haksız duruma düştü

SADIK'TAN TÜRKAN VE SOMER'E REST

Kızının söylediklerine çok üzülen Nesrin ise Sadık’ın yanına gitti. O arada Türkan’a gelen resmi evrakın peşine düşen Sadık, kızının bir süre daha onlarda kalacağını duyunca şaşırdı. Somer’in ev aradığını, Türkan’ın da teknede rahat etmediğini söyleyen karısına inanmayan Sadık, damadını arayarak onların yanına gitti. 

Durumu idare etmeye çalışan Somer, hemen Türkan’ı da alıp tekneye geçti. Hem kızına hem de damasına tepki gösteren Sadık, ev işinin derhal çözülmesini istedi. Bunun sözünü veren Somer ise Türkan’a bir şansları daha olması gerektiğini vurguladı.

SAHİLDE ROMANTİK KARŞILAŞMA

Ertesi sabah radyoda ‘Her Sevda Bir Veda’ şarkısını duyan ikili, sahilde karşılaştı. Bu durum ikisini de şaşırtırken Somer, Türkan’a bir sürprizi olduğunu söyledi. Öğleden sonra Türkan’ı bir eve götüren Somer, eğer kabul ederse buranın onların yuvası olacağını söyledi. Umutlanan Türkan ise kapıdan çıkınca Rüçhan Hanım’ın kendisini aramasıyla şaşırdı.

Üç Kız Kardeşte Mineden büyük tuzak Türkan haklıyken haksız duruma düştü

Gidip kayınvalidesiyle görüşen Türkan, Rüçhan Hanım’ın oğluyla arasını bozmaya çalıştığını ifade etmesine ve hem kendisine hem de ailesine hakaret etmesine dayanamadı. Daha önce annesiyle de konuştuğunu öğrenen Türkan, Rüçhan Korman'a “Siz kötü kalbinizin içine hapsolmuş zavallı, yalnız bir kadınsınız” diyerek tepki gösterdi.

RÜÇHAN HANIM KÖŞEYE SIKIŞTI

Rüçhan Hanım’ın sözlerini kabul edemeyen Türkan, gece Somer’i çağırdı. Ona, annesinin yaptıklarını unutamayacağını ve aileleri arasında yaşananların ikisini mutsuz edeceğini söyleyerek yüzüklerini iade etti. Buna çok üzülen Somer ise Londra’ya gitme kararı aldı. Başta oğluna inanmayan Rüçhan, onun ciddi olduğunu anlayınca Türkan ve ailesinden özür dilemeyi kabul etti.

Üç Kız Kardeşte Mineden büyük tuzak Türkan haklıyken haksız duruma düştü

TÜRKAN, MİNE'NİN OYUNUNA GELDİ

Bunu duyan ve Rüçhan’a hesap soran Mine ise istediği cevabı alamayınca Türkan’ı arayarak görüşmek istediğini söyledi. Bunu kabul etmeyen Türkan ise babası halasına gelince Mine’yi arayıp ona gitti. Büyük bir tuzak kuran Mine ise daha önce Türkan’ı beğenen Ferit’i arayarak onu gidecekleri yere çağırdı.

Türkan’ı zorla hazırlayan ve eğlenmeye götüren Mine, gazetecileri de ayarladı. O ara tuvalete gitme bahanesiyle ortadan kaybolan Mine, Türkan ve Ferit’in yan yana fotoğraflarını çektirdi. Annesi özür dileyeceği için Nesrin Hanım’a giden Somer, onlara geleceklerini haber verdi. Bu sırada Türkan’ı sorunca da ‘uyuyor’ cevabını aldı.

KORMANLARA SKANDAL HABER

Mine’nin oyunu sonrası Türkan ve Ferit’in fotoğrafları gazetede haber olurken; Nesrin Hanım ve Sadık Bey’den özür dilemeye giden Rüçhan, gazetedeki haberi gördü. “Bu kız için mi özür dilemeye gidiyorum?” diyen Rüçhan sinirlenirken; Somer de öfkeden deliye döndü.

Üç Kız Kardeşte Mineden büyük tuzak Türkan haklıyken haksız duruma düştü

Türkan ve Somer’in arasının bozuk olduğunu fırsat bilen Mine’nin kurduğu tuzak sosyal medyada gündem oldu. Diziyi izleyenler ‘Somer şimdi ne yapacak?’ diye heyecanla beklemeye başlarken Türkan'ın başına gelenlere yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Aşk bu yalanı da silip atabilecek mi?”, “Nesrin neden Türkan Mine’ye gitti demiyor, uyuyor ne demek? Somer gidip Türkan’ı çekip alırdı oradan”, “Biz Somer, Türkan’ı kıskansın diye bekleyelim olana bak”, “Mine’nin oyunu çok mu gerekliydi?”, “Türkan’ın annesi Mine’ye gitti deseydi bunlar olmazdı”, “Somer, Mine’den bir kere daha nefret eder”, “Türkan herkese çok çabuk güveniyorsun”, “Mine yaptın yine yapacağını”, “Türkan haklıyken haksız duruma düştü şimdi kendini aklamak için kim bilir ne eziyetler çekecek”, “Somer, Mine’nin tuzak kurduğunu anlayacak bence.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber