Cadde Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor! 'Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum'

Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor! 'Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum'

01.12.2023 - 10:44 | Son Güncellenme:

Özel hayatıyla olduğu kadar katıldığı etkinliklerdeki ve sosyal medya paylaşımlarındaki iddialı tarzıyla da sık sık adından söz ettiren dünyaca ünlü oyuncu Meghan Fox, samimi açıklamalarda bulundu. Modayla ve giyim tarzıyla ilgili de konuşan Fox, bazen 'çıplak' olma ihtiyacı hissettiğini söyledi.

Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum

Machine Gun Kelly (MGK) ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkisiyle gündemden düşmeyen Fox, Women's Wear Daily'ye (WWD) yaptığı samimi açıklamalar ile adından söz ettirdi.

Haberin Devamı

37 yaşındaki güzel oyuncu, "Sanırım pek çok insan ilgiden hoşlandığım izlenimine kapılıyor. Bu komik, çünkü aslında çok içe dönük biriyim. Keşke ilgiyi sevseydim. Çok eğlenirdim. Ama anksiyetem var ve asla evimden çıkmak istemiyorum" diye konuştu.

Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum

"TUTARLI BİR TARZIM YOK"

Kısa bir süre önce 'Pretty Boys Are Poisonous' adlı bir şiir kitabı çıkaran ünlü isim, modayla olan ilişkisini yeniden gözden geçirdiğini de söyledi:

Modayla garip bir ilişkim oldu çünkü çok uzun zamandır aslında ünlü olmayı, üzerimde asılı olan bu imajı, olmam gereken kişiyi reddediyordum. Bu yüzden uzun bir süre modadan kaçtım ve eşofman ya da spor kıyafetlerinden başka bir şey giymeden yaşadım. Ama son zamanlarda modayı yeniden keşfettim. Modayı şu anda kim olduğumu yansıtacak şekilde kullanmayı öğreniyorum. Ama uzun bir süre bunu kullanmadım çünkü 'peki, ben kimim' şeklindeki varoluşsal sorunlardan dolayı acı çekiyordum. Şu anda bol parçalar ya da o kadar da açık olmayan şeyler giymeyi deniyorum. Ama bazen bir yanım da 'Hayır, bugün çıplak olmalıyım' diyor. Tutarlı bir tarzım yok. Her şey o anda ne hissettiğime bağlı.

Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum

"OYUNCU OLARAK BİR KUKLASINIZ"

Oyunculukla ilgili düşündüklerini dile getiren Fox, "Bunu söylediğim için herkes bana çok kızacak ama umurumda değil: Bir oyuncu olarak sadece bir kuklasınız! Stüdyonun ya da yapımcıların, yönetmenin, senaryonun, her neyse; onun kuklasısınız. Gerçekleşen yaratıcı süreçlerin hiçbirinin kontrolünde değilsiniz. Evet, yaratıcılığınızı ortaya koyabilir ve bu çok sınırlı kutu içinde bir şeyler ifade edebilirsiniz. Ama bence bu şekilde gerçekten yetenekli olan, oyuncu olmanın sınırları içinde kendini tam olarak ifade edebilen sadece bir avuç oyuncu var. Ve ben onlardan biri değilim" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Ünlü oyuncu iddialı tarzıyla çok konuşuluyor Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum

İleride kariyerini bırakmayı düşünüp düşünmediği de sorulan Megan Fox, içgüdülerinin onu yönlendirdiği yere gideceğini söyledi.

Yazarlar