Geri Dön

Woody Allen’dan tecavüz suçlamasına yanıt!

Tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya kalan Woody Allen, iddialara yönelik açıklamalarda bulundu. Allen, "Duygusuz görünmek istemem ama endişeli değilim" dedi.

Woody Allen’dan tecavüz suçlamasına yanıt!

Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Woody Allen, kendisine yöneltilen tecavüz suçlamaları hakkında açıklama yaptı. 84 yaşındaki yönetmen, “Temize çıktığım hissinde değilim çünkü bu endişelenmiş olduğumu ima ediyor ve duygusuz görünmek istemem ama endişeli değilim” dedi.

 Allen,“Tabii ki dedikodu ve skandal öznesi olduğumun farkındayım ama bunun beni rahatsız etmesine de izin veremem. Bu iddia yalan ama harika bir boyalı basın draması” şeklinde konuştu.

Öte yandan Hollywood’taki bazı kişilerin kendisiyle ilişki kurmak istemiyor olmasından rahatsızlık duymadığını dile getiren Allen, “Partilere gitmem. Gişe veya ödüller umrumda değil. Benim için Oscar kazanmanın pratiğin ötesinde çok az anlamı var” dedi.

Ödül almak için film yapmadığını söyleyen usta yönetmen,  “Mozart hiçbir zaman bir senfoniyi ödül düşünerek bestelemedi" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Woody Allen’ın üvey kızı Dylan Farrow, 7 yaşındayken ünlü yönetmen tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etmişti. MeToo hareketi ortaya çıktıktan sonra da, Farrow’a yönelik cinsel daldırıda bulunduğu iddiaları yeniden gündeme gelmiş, fakat Allen suçlamayı her fırsatta reddetmişti.

Farrow, CBS programı This Morning’de, “Yapabileceğim tek şey gerçeğimi anlatmak ve birinin beni sadece duymak yerine bana inanacağını ummak” şeklinde konuşmuştu.

18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet