Geri Dön

Yağmur Sarıoğlu: Tekrar uçuşlara başlayacağım

Galatasaray'ın eski milli futbolcusu Sabri Sarıoğlu ile eşi Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Aqua Florya AVM’de bulunan balık restoranı çıkışı objektiflere yansıdı.

Yağmur Sarıoğlu: Tekrar uçuşlara başlayacağım

Arkadaş çevresi ile vakit geçiren Sabri-Yağmur Sarıoğlu çifti, restoran çıkışı muhabirlere poz verip soruları cevaplandırdı.

"TEKLİF OLURSA DEĞERLENDİRECEĞİM"
"Antrenör kursumu bitirdim, gelen teklif olursa değerlendireceğim. Şimdilik herhangi bir proje yok arkadaşlar. Hali hazırda olan dükkanlarıma gidiyorum" diyen eski futbolcu, sözü eşine bıraktı. Pilot olan Yağmur Sarıoğlu ise "Ben de tekrar uçuşlara başlayacağım. Birkaç eksiğimi tamamladıktan sonra hazırım" açıklamasını yaptı.

Kısa süren sohbet sonrası muhabirlere teşekkür eden çift, kendilerini bekleyen özel araçlarına binerek AVM'den ayrıldılar.

Yağmur Sarıoğlu: Tekrar uçuşlara başlayacağım

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet