Geri Dön

'Yalancılar ve Mumları' için final kararı çıktı

Fox Tv’de yayınlanan Yalancılar ve Mumları dizisine, reytinglerde geride kalması sonucu final kararı verildi. Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray’ın yer aldığı dizide dört yakın arkadaşın hikayesi anlatılıyordu.

'Yalancılar ve Mumları' için final kararı çıktı

Yalancılar ve Mumları dizisi henüz üç bölüm ekrana gelmesine rağmen, kanalın diziyi final yapmak istediği öğrenildi. 

YALANCILAR VE MUMLARI KONUSU
Yalancılar ve Mumları dizisinin önceki ismi Metresler olarak duyurulmuştu. Bu ismi Türk seyircisinin benimsemeyeceği düşünülerek dizinin adı daha sonra “Yalancılar ve Mumları” olarak değiştirildi. Dört kadının aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatılan dizi 31 Ekim Pazar günü, beşinci Bölümü ekranlara veda ediyor.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber