Geri Dön

Yasak Elma'da Halit geri dönecek mi? Halit yaşıyor mu?

Yasak Elma dizisi yeni sezona bomba gibi giriş yaptı. Yeni oyuncuları kadrosuna katan Yasak Elma'nın 113. son bölümünde Ender'in korku dolu anları ekrana gelmiş ve akıllara da 'Halit yaşıyor mu, geri mi dönecek?' sorularını getirdi.

Yasak Elma'da Halit geri dönecek mi? Halit yaşıyor mu?

Dizide Halit karakterine hayat vermiş olan Talat Bulut, önceki sezonda diziye veda etmişti. Ancak yeni sezonun yayımlanan son bölümünde Ender'in öğrendiği bir bilgi, dizi kadrosuna eski oyunculardan birinin döneceği ihtimalini düşündürdü. Peki, Yasak Elma Halit yaşıyor mu, geri dönecek mi?

YASAK ELMA HALİT GERİ DÖNECEK Mİ?

FOX ekranlarının sevilen ve rekortmen dizisi Yasak Elma'nın 113. bölümünde yaşanan bir sahne, Halit'in geri dönüp dönemeyeceğini düşündürdü. Ancak Talat Bulut'un hayat verdiği Halit karakterinin kadroya yeniden katılmasına yönelik resmi bir açıklama bulunmuyor.

Ender'in şüphelerini gidermesi için araştırmasını istediği kişi hakkında yardımcısından duydukları sonrası, 'Yaşıyor mu, ölmemiş mi? Nasıl oluyor bu ya? Bunca zaman neredeymiş peki, neden ortaya çıkmamış? Emin misin o olduğuna?'' ifadelerinin hemen ardından gördüğü fotoğraflarla da ''İnanmıyorum, bu o! Yaşıyor! sözleri izleyeni de merakta bıraktı. Dizideki yeni gelişme ise önümüzdeki hafta yayımlanacak bölümde açıklığa kavuşacak.

 

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber