Geri Dön

Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey evlilik yıl dönümlerini kutladı

Usta tiyatrocular Yasemin Yalçın ile İlyas İlbey, evlilik yıldönümlerini kutladılar. İlyas İlbey, Yasemin Yalçın ile olan düğün fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey evlilik yıl dönümlerini kutladı

Yasemin Yalçın ile İlyas İlbey, evlilik yıl dönümlerini kutladılar. İki kızları olan sanatçılar, evlilik yıl dönümlerini Instagram üzerinden bir paylaşım ile kutladılar. Düğünlerinden bir kareyi paylaşan İlyas İlbey fotoğrafın altına, 'Kaç yıl olduğunu söylemiyorum nazar değmesin diye' notunu düştü. 

Binlerce beğeni alan fotoğrafa ünlü sanatçı Volkan Severcan da "Nice güzel yıllar can kardeşlerim" yorumunu yaptı.

Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey evlilik yıl dönümlerini kutladı

"80 KİLOYDUM 50 KİLOYA DÜŞTÜM"
Öte yandan Yasemin Yalçın, birkaç gün önce Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri anlatan Yasemin Yalçın, 90'lı yıllarda hamileyken çekilen bir fotoğrafı yüzünden psikolojisinin altüst olduğunu söyledi.

Yalçın, "90'lı yıllarda magazin çok acayip bir şeydi. Biz bu kazanda yok olmayı tercih ettik. Bodrum'da bir evimiz var. Bodrum'u da görmüyoruz gittiğimizde. Güvercinlik'te sekiz kilometre içeride. Arkadaşlar geldi, Türkbükü de şimdiki gibi değil. Hiç gazeteci gelmez. İlk defa gittik. Hamileyim, etekli de bir mayo giymişim. Muhafazakar demeyeyim ama mutaasıp bir tarafım vardır. Dikkat ederim. Tam kalkacağız, yanımızda yatan biri 'İlyas Bey sizi çekiyorlar' dedi. Pozsa ben veririm zaten buna ne gerek var. Büyük bir badire atlattım. Yutkunma yetimi kaybettim. Son zamanlarımda 80 kiloydum. 6 ayda 50 kiloya düştüm" dedi.

Oyuncu, sözlerine; "Hastaneye gittim. Yoğurt gibi yumuşak şeyler yiyorum. Doktora gittim benim neyim var diye. Psikolojim alt üst oldu. Çok ah ettim. Tövbe de demeyeceğim. Savaş Ay var o zaman, onun programı, gazeteciler falan... Yanında bir kişiyi almaksızın... Ben de evden izledim. Acılarımı size anlatamam. Ben mayo- bikiniyle haber olmak için mi oyuncu oldum yahu!" diye devam etti.

Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey evlilik yıl dönümlerini kutladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber