Geri Dön

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 7 - 11 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada hangi gelin birinci oldu, 15 Bin TL'yi kazandı?

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada bu akşam haftanın finali ile ekrana geldi. Hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada 5 farklı gelin ve 5 kaynanayla ekrana geliyor. Gelinlerin yemek yaptığı, kaynanaların ise puan verdiği yarışmada birinci olan 15 bin TL kazanıyor. Peki bu hahta kim birinci oldu? Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 7 - 11 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada hangi gelin birinci oldu, 15 Bin TL'yi kazandı?

Hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışması hem eğlenceli anlara hem de büyü mücadeleye şahit oluyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da kazanan gelin belirlendi. Peki hangi gelin kazandı? İşte Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 7-11 Aralık haftasının birincisi...

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Aralık Cuma haftanın birincisi 30 puan ile Yasemin oldu. Ardından Rukiye 29 puan ile ikinci, Tuğçe 26 puan ile üçüncü, Merve 25 puan ile sonuncu oldu.

Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 7 - 11 Aralık haftası Zuhal Topalla Sofrada hangi gelin birinci oldu, 15 Bin TLyi kazandı

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber