Geri Dön

Gültekin Gencer: Ronaldinho için teşekkürler Melo!

Antalyaspor, Eto'o'nun ardından Ronaldinho'yu da getiriyor. Kırmızı beyazlı kulübün başkanı Gültekin Gencer, Ronaldinho transferinde en büyük yardımı Galatasaraylı Melo'dan gördüklerini açıkladı.

Gültekin Gencer: Ronaldinho için teşekkürler Melo!

Spor Toto Süper Lig'de transferin flaş takımı olmaya hazırlanan Antalyaspor'da Samuel Eto'o'nun transferinin ardından dümen Ronaldinho'ya kırıldı.

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Lig TV'ye yaptığı açıklamalarda tecrübeli yıldız için ilk görüşmeleri yaptıklarını tekrarlarken, "Ronaldinho ile tabii ki görüşmemiz var, yok değil. Abisi geldi, İstanbul 'da, görüşme de yaptık. Mesajlarını da telefondan gönderdiler. Onlar da bizi bekliyorlar. Cumartesi günü de Ronaldinho'nun Türkiye 'ye gelmesi bekleniyor. Yapacağımız görüşmeler sonrasında netlik kazanacak. İlk etapta İstanbul'a gelecek, sonra Antalya 'ya geçecek" diye konuştu.

Gültekin Gencer: Ronaldinho için teşekkürler Melo

Ronaldinho'nun ağabeyi ve menajeri Roberto Assis, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelerek, Felipe Melo'nun yakın arkadaşı Ümit Akbulut'la Antalyaspor için transfer görüşmesi yaptı.

Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo'nun, Ronaldinho transferi için aracı olduğunu kaydeden Antalyaspor Başkanı, "Ronaldinho transferinde de, şimdiye kadar hiç açıklamadım, en büyük aracılığı Felipe Melo yaptı. Melo daima iletişimi kurdu, sağolsun, buradan ona da teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Aksal Yavuz: Bakasetas adeta canını dişine takarak oynuyor
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber