Gündem
19.10.2016 - 13:28 | Son Güncelleme: 19.10.2016-13:34

Alaattin Çakıcı: Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a mektup yazan Alaatin Çakıcı, Fethullah Gülen için ABD'den talepte bulunulmamasını isteyerek "Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü bu ülkeye getiremezler ama Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler" dedi.

Sitene Ekle

Yer altı dünyasının tanınan isimlerinden Alaatin Çakıcı, Adalet Bakanı BEKİR BOZDAĞ FETÖ elebaşı Gülen ile ilgili mektup yazdı.  Çakıcı mektubunda, "Bu şerefsiz FETÖ için lütfen ABD'ye bir daha talepte bulunmayın. Bu milletin içerisindeki fedailer onu ve onun üst düzey yöneticilerini yok etmesini bilir. Yok edenler, bedenlerini de feda ederler" dedi. FETÖ'nün 'İlluminati' bağlantılı olduğunu ileri süren Çakıcı, mektubunda "Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü belki bu ülkeye getiremezler ama onu Pensilvanya'da toprağa gömerler. Kendileri de bu kutlu dava için orada seve seve ölürler. Dünyanın neresinde üst düzey FETÖ üyesi var olursa olsun istenildikten sonra hepsi bulunmuş oldukları ülkelerde toprağa gömülür. Millete hizmetin mükafatı devlet katında değil Allah katındadır" ifadelerini kullandı.


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    "Açık Adres" şarkısı hangi bayan şarkıcımıza aittir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX