09.02.2018 08:13 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 469. yeni bölüm fragmanı yayılandı mı?

Arka Sokaklar 468. bölüm ekranlara geldi. Kanal D'nin büyük ilgi gören dizisi Arka Sokaklar yeni bölümde gizli göreve giden Selin'e büyük sürpriz izleyenleri de şaşırttı. Peki Arka Sokaklar 469. yeni bölüm fragmanı yayılandı mı?

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yine bomba etkisi yaratacak bir bölüm ile ekrana geldi. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı...

ARKA SOKAKLAR 468. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Suriye'de gizli görevde olan Selin beklenmedik bir sürpriz ile karşı karşıya kalıyor! Arka Sokaklar 468. Bölüm 9 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Selin yanında Haldun ile birlikte, Can’ı kurtarmak için Suriye sınırına gelmiştir. Mesut, Selin’in tehlikeli bölgeye gittiğini duyunca, çileden çıkar. Selin’in peşinden gitmek için harekete geçer. Selin’i, Vecdi’nin yanına götürmek için Hamza isimli aracı gelir. Yolda Selin’i beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.

Ali ve Bahar devriyedeyken, Tolga isimli bir adam yardım çığlığı atmaktadır. Akif de peşinden koşar. Dur ihtarına uymayınca, Ali adamı vurur. Vurduğu kişinin polis olduğunu öğrenince nasıl bir hata yaptığının farkına varır. Ali müfettiş incelemesine girer.

Mesut, Selin’i bulmak için yıkık eve gelir; ancak, Selin hiçbir yerde yoktur. Militanlar Mesut’u fark eder ve evin etrafına mevzilenirler. Mesut kendisine doğrultulmuş roketle burun buruna gelir.

ARKA SOKAKLAR 468. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 4Mutluyum
  • 2Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 3Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy11