Siyaset
03.02.2009 - 09:10 | Son Güncelleme: 03.02.2009-11:11

Başbakanlık ve bakanlıklarda atama

Sitene Ekle

Başbakanlık ile Adalet, Maliye, Milli Eğitim, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ile Kültür ve Turizm Bakanlıklarına yeni atamalar yapıldı.
Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, Başbakanlık İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı’na Necdet Ada atandı.
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Ortaöğretim Genel Müdürülğü’ne Ortaöğretim Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Gürkan getirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İdari ve mali İşler Başkanlığı’na ise Mehmet Başar atanırken, aynı bakanlık müşavirliğine Ali Altuntaş getirildi. Kültür Bakanlığı’na bağlı Muş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun atandı.
Adalet Bakanlığı’nda müfettişlikten başmüfettişliğine atanan isimler ise şöyle:
Mehmet Ercan, İbrahim Tufan Ataman, Hasan kanlı, Fevzi Yıldırım, Erdoğan Gökçe, Muhammet Alabaş, Selim Yıldız, Murat Demir, Mahmut Kış, Uğur Balcıoğlu, Yaşar Susmaz, Arif Kavasoğlu, Mustafa Aydın, Arif sami Kaya, Cevat Gül, Bilgin Başaran, Selami Candemir, Ergün Torlak, Atilla Pınar.


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2016 Yılı 3.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %33 / %67

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıÖlüm meleği olarak da adlandırılan melek hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Fırat ve Dicle birleşip nereye akarlar?

©Copyright 2016 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX