Bilecik

Yerel Haber
06 Şubat 2018 - 12:59

Bozüyük Kent Konseyi'nden “Bir Hilal Uğruna Destansı Ezgiler” Konseri

IHA

Bozüyük Kent Konseyi tarafından vatan diyerek ölüme koşanların aziz anısına saygı ile “Bir Hilal Uğruna Destansı Ezgiler” adlı konser programı düzenleniyor.
Bozüyük Kent Konseyi ve Bozüyük Belediyesi iş birliği ile düzenlenecek olan konser programı 9 Şubat 2018 Cuma günü akşamı Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde yapılacak. Saat 20:00’de başlayacak konser programı ücretsiz olarak düzenlenirken programın yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Sanat Koordinatörlüğünü Ahmet Özen’in yaptığı programda Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Elemanı Hanife Gülnaz ve Müzik Gurubu Feelband sahne alırken programa ayrıca Ali İnanır, Arzu Elmacı, Cem Yegül, Fatih Emircan, Kemer Pektaş, Musa Urhal, Mustafa Şahin, Semah Açıkel, Serkan Kıranlı ve Yunus Emre Sert solist olarak katılacak. Mete Ayaz ve Murat Gürkan’ın sunumları ile gerçekleştirilecek programda birbirinden güzel eserler seslendirilecek.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

2°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.