Bu gece 22.21’de Ay tutulması gerçekleşecek. Dolunaylar güçlü uyanış ve farkındalık zamanlarıdır ve bu tutulma şeklinde olduğunda, bunun gücü daha da fazla olacaktır. Bizi duygusal açıdan meşgul eden konularla ve hassasiyetlerle karşı karşıyayız. Özellikle evlilikte ve ailevi bir mesele içinde karar verme gereğimiz olabilir. Duygusal alanda biraz daha mantıklı davranmaya bakalım. Sevdiklerimizi koruma ve kollama yönünde hassaslaşabiliriz. Endişelerimiz de öne çıkıyor. Günün geç saatlerinde sevdiklerimizle, anne ve babamızla ilgili bir olay da dikkatimizi daha çok çekebilir. Tepkilerimizde abartılı olabiliriz.

KOÇ:Babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Geçmiş mevzular gün yüzüne çıkabilir. İşlerinizi tamamlamakta güçlük çekebilirsiniz. Duygusal açıdan zor durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda fayda var. 

BOĞA:Zihinsel açıdan hareketli ve yapıcı bir gündesiniz. Yakın çevrenizle alakalı konular gündeminizi etkileyebilir. İş yerinde toplantı ve yazılı iletişimin yoğun olduğu bir günde olabilirsiniz. Kararlarda veya sözleşmelerde dikkatli olmalısınız.

İKİZLER:Maddi dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili heyecanlı gelişmeler olabilir. Abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. İşle ilgili konularda, destek alabilirsiniz. Parasal alanda ciddi kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. 

YENGEÇ:Önem verdiğiniz konular gündeminizi oluşturabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için heveslisiniz. Hoşlandığınız mevzularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızda konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Eksik işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

ASLAN:Olaylara karşı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. İçsel süreçlerden geçebilirsiniz. Çalışma hayatınızda konsantrasyonunuzu toplamakta zorlanabilirsiniz. Önemli kararlar alırken özen göstermenizde fayda var. 

BAŞAK:İş hayatınızda destekler söz konusu. Geleceğinizle ilgili beklentiler gününüzü etkileyebilir. Düşüncelerinizde heyecanlı olabilirsiniz. Dostlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dağınık enerjilerde duygusal karışıklık yaşayabilirsiniz. 

TERAZİ:Toplum önünde olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için heyecan duyabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemelisiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. 

AKREP:Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Olaylarda bütünü görmek daha kolay olabilir. Bu da sizi daha iyimser yapabilir. Felsefe ve inançlarınız hakkında konuşabilirsiniz.

YAY:Parasal konularla ilgili ciddi kararlar vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Dağınık enerjiler var. Ortaklı para mevuları gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşulların etkisi altında kalabilirsiniz.

OĞLAK:Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışında olabilirsiniz.Heyecan duyduğunuz şeylere yoğunlaşabilirsiniz. Yaptığınız işlerde abartıya kaçma eğilimindesiniz. Çalışmalarınızda konsantre olamayabilirsiniz.

KOVA:Çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgilenmek istemeyeceğiniz zamanlar olabilir. İleriye dair plan ve program yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz. Etki altında olabilirsiniz.

BALIK:Zihinsel açıdan yararlı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz işlerde abartıya kaçabilirsiniz. Bağlayıcı tutumlar var. İş hayatınızda risk almak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle hoş vakit geçireceğiniz yerlere gidebilirsiniz.