Ay, bugün İkizler’in Mars dekanında ilerliyor. Bu konum hız ve acelecilik getirebileceği gibi, tartışmaları da alevlendirebilir. Kendi içimizde de çatışma yaratan koşullar bulabiliriz. Çift durumlar sakin şekilde karar vermeyi zorlaştırmakta. Tutarsız durumlarla karşılaşabiliriz. Eğer hayal gücümüzü kullanabileceğimiz bir işle uğraşıyorsak, daha başarılı olabiliriz. Öğle saatlerinde Ay-Neptün ilişkisi yanıltıcı durumlar getirebilir. Safdilli olmamalıyız. Anlatılan şeyleri incelemek gerekiyor. Eğer önemli bir alışveriş yapıyorsak, belki de aceleyle karar vermemek ve biraz daha düşünmek yerinde olacak. Günün geç saatlerinde sohbetler ve arkadaşlıklar için daha olumlu zamanlar bulacağız.

KOÇ:Sabah saatlerinde daha fazla bireysel olmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirler üreteceğiniz zamanlar yakın. Zihinsel hareketlilik içindesiniz ve kendinizi pozitif hissedeceğiniz bir gündesiniz. Başkalarından etkilenmemenizde fayda var.

BOĞA:Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde etrafınızdakilere açık ve dengeli tutum içinde yaklaşmanızda fayda var. 

İKİZLER:Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Geleceğe dair niyetlerinizi ortaya koymak size iyi gelecektir. Bedeninize ait durumlar gündeminizi etkileyebilir. İmaj değişikliği yapmanızda fayda var. Akışta kalmalısınız.

YENGEÇ:Hayatınızda gizli kalmış konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar yakın. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı etkiye açık olabilirsiniz. Hayal kurmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İçsel süreçler yaşamamanızda fayda var.

ASLAN:Sosyal konularla ilgilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerindeki enerjiniz tüm güne yayılacaktır. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi gelecek. Gün içinde dernek işleriniz için uygun fırsatlar yakalamalısınız.

BAŞAK:Hedeflerinize ulaşmak için hayalperest bir gündesiniz. İş hayatınızdaki konulara karşı iyi niyetle karşılık verebilirsiniz. Bireyselliğinizi kullanmak isteyeceğiniz zamanlar yakın. Annenizle ilgili olaylar gündeminizi etkisi altına alabilir.

TERAZİ:Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler yoğunluk kazanabilir. Sabah saatlerinde gündeminiz hareketlenirken, ilerleyen zamanlarda yavaşlama söz konusu. İmzalamanız gereken evrakları halletmenizde fayda var.

AKREP:Para konularınızda dalgalanmalar meydana gelebilir. Maddi olaylara dikkat etmenizde fayda var. Başkalarından gelecek etkiye açık bir gündesiniz. Sabah saatlerinde risk almaya daha müsaitsiniz. Açık ve dengeli bir tutum sergilemelisiniz.

YAY:Sizi uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlar yakın. Sabah saatlerinde kendinizi daha pozitif ve şanslı hissedebilirsiniz. İşlerinizde yeni fikirler üretmeniz gerekebilir.

OĞLAK:Çalışma hayatınızdaki konuların gündeminizi oluşturacağı bir gündesiniz. Sabah saatlerindeki enerjiniz sizi etkisi altına alabilir. Çalışma arkadaşlarınızı motive etmenizde fayda var. Bazı işlerde fedakârlıklar yapmalısınız.

KOVA:Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi rahatça ifade etmek isteyeceğiniz kişilerle olmak sizi rahatlatacaktır. Sabah saatlerinde şans içeren konularla ilgilenmenizde fayda var. Akışta kalın.

BALIK:Aile hayatınızdaki konular gündeminizi etkisi altına alabilir. Toprak ve ev olaylarıyla ilgilenmek istemenizde fayda var. Yeni fikirler üretmek ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde performansınızda yavaşlık olabilir.