Günü ikiye ayırarak hareket etmek daha uygun olacak. Ay saat 11.43’e kadar İkizler burcunda boşlukta kalıyor. Günün ilk yarısında havada duran işler olabilir. İki karşıt görüş içinde bocalayabiliriz. Ay boşluktayken nihai bir karara varmak zor olacak. Saat 11.43’ten sonra harekete geçmekte zorlanmayacağız. Bizim için önemli sayılan konulara odaklanabiliriz. Bugün bizi hassas kılan koşullar olabilir. Duygusal açıdan destek olmak önemli. Eve yönelik işler, başkalarının yanında olabileceğimiz uğraşlara yönelmek faydalı olacak. Özellikle öğle saatlerinde daha pozitif yenilikler yapabiliriz. Alışılmış kalıplardan çıkmak ve farklı yaklaşımlara açık durmak, yaratıcılığımızı destekliyor.

KOÇ:Ev hayatınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Olası kazalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Sabah saatlerinde ilişkiler daha akıcı. Keyifli olaylar yaşayabilirsiniz. Güven aradığınız durumlar meydana gelebilir.

BOĞA:Yakın çevrenizle ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda iletişim içinde olacağınız hareketli bir gündesiniz. Kulağınıza dedikodular gelebilir. Ticari konularla ilgileneceğiniz zamanlar yakın. Akışta kalmanızda fayda var.

İKİZLER:Maddi kaynaklarınızla ilgili büyük gelişmeler olabilir. Hesaplarınızı gözden geçirip, yeni bir para yapılanması içine girmenizde fayda var. Sabah saatlerinde akıcı temalar söz konusu. İlişkilerinizde rahat zamanlar çok yakın. 

YENGEÇ:Yeni başlangıçlar yapmak için yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz şeyler gündeminizi etkileyebilir. Beslenmenize özen göstermenizde fayda var. Bazı harcamalar yapabilirsiniz.

ASLAN:Elinizde olmayan nedenlerle başınıza gelecek olaylar, gündeminizi etkileyebilir. Yaşayacağınız kayıpların ardından, içsel süreçlerin içine girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Güçlü olmanızda fayda var.

BAŞAK:Sosyal gruplarınızdaki konular gündeminizi etkisi altına alabilir. Geleceğinizle alakalı, beklentileriniz hakkında farklı konular gündeme gelebilir. İş hayatınızda başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar oluşabilir.

TERAZİ:Çalışma hayatınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde işleriniz daha akıcı şekilde ilerleyecektir. Hedeflediğiniz konular hakkında işlerinizi tamamlamanızda fayda var. Bazı olayları gündeme getirmemelisiniz.

AKREP:Akademik konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar yakın. Sabah saatlerinde ailenizle keyifli vakit geçirmenizde fayda var. Akıcı enerjiler sayesinde tüm gün işlerinizin kolayca ilerleyebilir. Sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.

YAY:Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeminizi oluşturabilir. Ortaklı para konularına karşı daha hassas olmanız gereken zamanlar yakın. Ertelediğiniz banka işlerinizle ilgilenmenizde fayda var. Gün içinde işlerinizi bitirmelisiniz.

OĞLAK:Eşinizle alakalı konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde ilişkiler açısından daha rahat temalar söz konusu. Genel olarak şanslı bir gündesiniz. İlişkilerde denge ve uyum arayışında olabilirsiniz. Akışta kalmanızda fayda var.

KOVA:Çalışma hayatında birlikteçalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İşinizle alakalı sorumluluklarınızda değişiklikler meydana gelebilir. Başkalarından destek alacağınız zamanlar yakın. 

BALIK:Kendinizi yaratıcı yönden ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde ilişkiler konusunda şanslısınız. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapmanızda fayda var. İçsel uyumunuzun tam olduğunu hissedeceksiniz.