06.12.2017 09:38 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 99. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta... İzlenme rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Geçtiğimiz akşam 98. bölümü ile yine izleyenleri ekrana kilitlemeyi başaran dizi Diriliş Ertuğrul'un 99. bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Peki Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul'un 99. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm 13 Aralık Çarşamba günü ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.
 
Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?
 
Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi? . 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜM FRAGMAN

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0