Tazminat savaşı

Prenses Haya’nın eşini aldattığı iddiasının boşanma tazminatını etkileyebileceği belirtildi. Amazon’un kurucusu Bezos’un eski eşi 38 milyar dolarlık tazminatla en zengin üçüncükadın olmuştu.

Tazminat savaşı

Geride kalacak

Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum’un İngiltere’ye kaçan eşi Prenses Haya’ya açtığı ve İngiliz mahkemesinde görülen boşanma davasında tazminat gündeme geldi. Prenses Haya’nın alacağı boşanma tazminatı tartışılmaya başlandı. Emirin 10 milyar dolarlık serveti var ama Prenses Haya, ünlü alışveriş sitesi Amazon’un kurucusu ve sahibi Jeff Bezos’un eski eşi MacKenzie Bezos’un tazminatının yanından bile geçemeyecek.

Koruma sevgili

MacKenzie Bezos, boşanma davasında aldığı 38 milyar dolarlık tazminatla dünyanın en zengin üçüncü kadını olmuştu. Haya’nın emiri aldattığı iddiasının boşanma tazminatını etkileyebileceği konuşuluyor. Emir intikam mesajı vermiş, prenses de İngiltere’den koruma talep etmişti. 45 yaşındaki Prenses Haya’nın 70 yaşındaki Şeyh Muhammed’i genç bir İngiliz korumayla aldattığı öne sürülüyor. Prensesin bu yüzden İngiltere'ye kaçtığı belirtiliyor.

Ölü bulunan çiftçinin evinde 'kimyasal madde' şüphesiAntalya'da, sabah saatlerinde, sosyal medya hesabından 'Dünyaya başkalarının mutluluğunu izlemeye gelmiş gibiyim' paylaşımı yapan çiftçi Ali Abay (45), çiftlik evinde ölü bulundu. Polisin evdeki koku nedeniyle kimyasal madde zehirlenmesinden şüphelenmesi üzerine AFAD ekiplerince inceleme yapıldı. İncelemede herhangi bir bulguya rastlanılmazken, Polis, Abay'ın şüpheli ölümü ile ilgili inceleme başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber