Tazminat

Tazminat

Son dakika Tazminat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tazminat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tazminat haber sayfamızda...

Tazminat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17.254 tazminat haberi bulunmuştur.
Son dakika... İslam İşbirliği Teşkilatı: Filistin halkı için BM'ye başvuracağız!
Son dakika... İslam İşbirliği Teşkilatı: Filistin halkı için BM'ye başvuracağız!İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT), BM Güvenlik Konseyi İsrail'in Filistin'e saldırılarını durdurma konusunda sorumluluk üstlenmediği takdirde, Filistin halkına koruma sağlanması için BM'ye başvurulacağını açıkladı.
16.05.2021Dünya
Son dakika haberi: Emekliye çifte müjde!
Son dakika haberi: Emekliye çifte müjde!Emekli olduktan sonra çalışmanın önünde bir engel yok. Üstelik emeklilikle birlikte çifte tazminat ve çifte maaş alma imkanı da bulunuyor.
16.05.2021Ekonomi
ABD'de haksız yere hapis yatan iki siyaha 75 milyon dolar tazminat
ABD'de haksız yere hapis yatan iki siyaha 75 milyon dolar tazminatABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde mahkeme, 1983’te 11 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmek ve onu öldürmek suçundan haksız yere idama mahkum edilen 2 siyahi üvey kardeşe 75 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.
16.05.2021Dünya
Alice Cooper'dan Johnny Depp açıklaması
Alice Cooper'dan Johnny Depp açıklamasıRock grubu Hollywood Vampires'ta Johnny Depp'le birlikte sahne alan Alice Cooper, eski eşi Amber Heard ile hukuk mücadelesi veren ünlü aktör hakkında konuştu. Cooper, Depp'i "O, tanıdığım en zararsız insan" diye savundu.
16.05.2021Cadde
Telefondaki cinsel içerikli görüşme ortaya çıkardı! Kadın mahkemeye koştu
Telefondaki cinsel içerikli görüşme ortaya çıkardı! Kadın mahkemeye koştuYargıtay 2. Hukuk Dairesi, boşanma davası açan kadının tazminat talebini, eşinin başka kadınlarla cinsel içerikli görüşme yaptığına ilişkin sunduğu ekran görüntülerini hukuka aykırı delil kabul ederek reddeden istinaf mahkemesi kararını bozdu.
15.05.2021Gündem
Gelin odasını su bastı olanlar oldu! Evden elbise getirttiler
Gelin odasını su bastı olanlar oldu! Evden elbise getirttilerFotoğraf ve video ekipmanlarını yangın musluğuna asan fotoğrafçı gelin ve damadın en güzel günlerini kabusa çevirdi. Yangın musluğunun patlaması sonrası Özlem-Mustafa Kanık çifti fotoğrafçı Özkan Taşkıran’a 12 bin liralık tazminat davası açtı. İşte haberin ayrıntıları...
15.05.2021Gündem
Diasporanın Dört T Planı
15.05.2021Siyaset
Göksun Çam'dan 'Kampüsistan' davası!
Göksun Çam'dan 'Kampüsistan' davası!Bir döneme damga vuran gençlik dizisi 'Kampüsistan'da başrol oynayan Göksun Çam, 'Yeşim' karakterine hayat verdiği diziyi izinsiz olarak yayınladıkları gerekçesiyle Blu TV ile ANS Yapım’a 11 bin liralık tazminat davası açtı.
14.05.2021Cadde
Tenten’in mirasçıları davayı kaybetti
Tenten’in mirasçıları davayı kaybettiBelçikalı çizer Hergé’nin vârisleri, geçen mart ayında ressam Edward Hoppper’ın “Gece Kuşları” adlı tablosuna Tenten’i romantik maceralar yaşarken yerleştiren Fransız sanatçı Xavier Marabout’ya dava açmıştı.
14.05.2021Kültür Sanat
Son dakika: Birçok çalışan bilmiyor! Çift tazminat hakkı...
Son dakika: Birçok çalışan bilmiyor! Çift tazminat hakkı...son dakika gelen habere göre çalışanlar işten ayrıldıklarında iki tazminat hakkı bulunuyor. Bunlardan birisi kendi istekleri ile ayrılsalar bile ödeniyor. İşte işçilerin çift tazminat alma yolları...
12.05.2021Ekonomi
AB'den AstraZeneca'ya ikinci dava
AB'den AstraZeneca'ya ikinci davaAvrupa Birliği, yeni tip koronavirüs aşısı tedarikindeki gecikmeler nedeniyle ilaç şirketi AstraZeneca'ya karşı ikinci kez dava açtı.
11.05.2021Dünya
Çocuğa BES, trafik sigortasına ayar
Çocuğa BES, trafik sigortasına ayarAK Parti’nin 18 yaşın altındaki çocukların bireysel emeklilik sistemine dahil olmasını sağlayacak kanun teklifi TBMM Başkanlığı’na sunuldu. Bayram tatilinin ardından öncelikle yasalaştırılması planlanan teklife göre, nükleer enerji gibi teminatlandırılması zor alanlar için “Özel Riskler Merkezi” oluşturulacak. Düzenlemeyle, zorunlu trafik sigortasının kapsamında da değişikliğe gidiliyor.
11.05.2021Ekonomi
Son dakika - Pandeminin tek kazananı Mourinho! İnanılmaz rakam...
Son dakika - Pandeminin tek kazananı Mourinho! İnanılmaz rakam...Yeni sezon için İtalya’nın Roma takımıyla sözleşme imzalayan Jose Mourinho’nun hem Tottenham'dan alacağı tazminat hem Roma'dan alacağı para dudak uçuklattı. EURO 2020 için The Sun’a yazarlık da yapacak olan 58 yaşındaki çalıştırıcının kazancının daha da artması bekleniyor.
11.05.2021Futbol
Türkiye Sigorta Birliği'nden zorunlu trafik sigortasına ilişkin açıklama
Türkiye Sigorta Birliği'nden zorunlu trafik sigortasına ilişkin açıklamaTürkiye Sigorta Birliği (TSB), Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (trafik sigortası) tazminat hesaplamalarındaki belirsizliğin ortadan kaldırılmasının tüm taraftara fayda sağlayacağını belirtti.
10.05.2021Ekonomi
Son dakika: Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Flaş tazminat açıklaması
Son dakika: Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Flaş tazminat açıklamasıSon dakika haberlerine göre; Anayasa Mahkemesi (AYM), zorunlu mali sorumluluk (trafik) sigortasında, tazminat borcu ile ilgili genel şartları belirleme yetkisini, yürütmeye yetki veren bazı kuralları Anayasa’ya aykırı bularak iptal etti. Türkiye Sigorta Birliği'inden konuyla ilgili önemli bir açıklama yayımlandı. İşte son dakika haberinin detayları...
10.05.2021Ekonomi
Ürün güvenliğine ilişkin kanun iç piyasada kaliteyi ve güveni artıracak
Ürün güvenliğine ilişkin kanun iç piyasada kaliteyi ve güveni artıracakTicaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Veysel Parlak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu'nun tüketici refahını artıracağını belirterek, "İç piyasaya çok daha kaliteli ve güvenli ürünün sunulmasını sağlamış olacağız." dedi.
8.05.2021Ekonomi
Son dakika... Japonya'ya açtıkları 'istismar' davası reddedilen Güney Koreli kadınlar temyizde
Son dakika... Japonya'ya açtıkları 'istismar' davası reddedilen Güney Koreli kadınlar temyizdeGüney Kore'de, İkinci Dünya Savaşı'nda Japon askerler tarafından cinsel istismara uğradıklarını ileri süren kadınların, mahkemenin reddettiği tazminat davasını temyize götürdükleri bildirildi.
6.05.2021Dünya
Son dakika haberi: 130 milyar dolarlık boşanmanın sebebi bu kadın mı?
Son dakika haberi: 130 milyar dolarlık boşanmanın sebebi bu kadın mı?Dünya, yeryüzündeki 100 ülkenin varlığından daha büyük olan 130 milyar dolarlık boşanmayı konuşuyor. Bill ve Melinda Gates'in imparatorluğunda yok yok: Özel jetler, evler, otomobil filosu, sanat koleksiyonu, araziler. Ayrılık nedeni dünyanın merak ettiği bir sır olarak gündeme bomba gibi düşmüşken, boşanmanın sebebi olarak Gates Vakfı'nda çalışan bir kadın gösterildi.
6.05.2021Dünya
Erdoğan’dan Erdoğdu’ya 250 bin liralık dava
Erdoğan’dan Erdoğdu’ya 250 bin liralık davaCumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine yönelik sözleri nedeniyle CHP’li Erdoğdu hakkında dava açtı. Aykut Erdoğdu’nun sözlerine AK Parti’den tepki geldi
6.05.2021Siyaset
Tazminatını almak istedi! Patronun saldırısına uğradı
Tazminatını almak istedi! Patronun saldırısına uğradı İstanbul’da 6 yıldır çalıştığı şirkette düzenli maaş alamayan Gülsüm Ç., tazminatını alarak işten ayrılmak istedi. Ancak çalışanın bu isteği işveren Cem A. tarafından büyük tepki ile karşılandı. Cem A., tazminatını isteyen Gülsüm Ç.’nin boğazını sıkarak öldürmekle tehdit etti. Araya girenler sayesinde kurtularak odasına kaçan Gülsüm Ç. kendi odasında da arkasından gelen Cem A.’nın saldırısına uğradı. Polisi arayan Gülsüm Ç.’nin şikayeti sonrası işveren hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
5.05.2021Gündem
Son dakika haberi - Fatih Terim'den küfürlü paylaşımlara tazminat davası
Son dakika haberi - Fatih Terim'den küfürlü paylaşımlara tazminat davasıGalatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyada kendisi hakkında hakaret ve küfür içerikli paylaşımlar yapan Emir S.'ye 20 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
6.05.2021Galatasaray
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Erdoğdu için suç duyurusu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Erdoğdu için suç duyurusuSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, CHP'li Aykut Erdoğdu hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" gerekçesiyle 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
5.05.2021Siyaset
Son dakika haberi: 130 milyar dolarlık boşanma! Anlaştılar...
Son dakika haberi: 130 milyar dolarlık boşanma! Anlaştılar...Dünya, yeryüzündeki 100 ülkenin varlığından daha büyük olan 130 milyar dolarlık boşanmayı konuşuyor. Bill ve Melinda Gates'in imparatorluğunda yok yok: Özel jetler, evler, otomobil filosu, sanat koleksiyonu, araziler. Ayrılık nedeni şimdilik bir sır olsa da, boşanma dünya zenginler listesinde de radikal bir değişikliğe yol açacak.
5.05.2021Dünya
130 milyar dolarlık ‘ayrılık’
130 milyar dolarlık ‘ayrılık’Boşanacaklarını açıklayan Microsoft’un kurucusu Bill Gates ile eşi Melinda Gates’in 130 milyar dolarlık serveti de paylaşacağı belirtiliyor. Servetin bölünmesiyle Bill Gates’in en zenginler listesinde 4. sıradan 17’nci sıraya düşmesi, Melinda Gates’in ise listede yükselmesi bekleniyor
5.05.2021Dünya
ABD'de yönetici, siyahi çalışanına 546 bin dolar tazminat ödeyecek!
ABD'de yönetici, siyahi çalışanına 546 bin dolar tazminat ödeyecek!ABD'nin Güney Carolina eyaletinde bir restoran yöneticisi, eksik ücret ödediği siyahi çalışanına 546 bin dolardan fazla tazminat ödemeye mahkum edildi.
4.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

tazminatmaaşson dakika haberabdtürkiye

Tazminat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.