2.2 milyonluk yatırım

Sektörde 30’uncu yaşını kutlayan spor ürünleri mağazası Yalı Spor, İzmir Hilltown AVM’de açtığı iki yeni konsept mağazayla sporseverlerle buluştu.

2.2 milyonluk yatırım

Sektörde 30’uncu yaşını kutlayan spor ürünleri mağazası Yalı Spor, İzmir Hilltown AVM’de açtığı iki yeni konsept mağazayla sporseverlerle buluştu. Genel Müdür Hakan Gülümser, 15 şehre yayılan Yalı Spor’un 2019 yılının ilk dokuz ayında yaklaşık 700 bin kişiye mağazalarında hizmet verdiğini söyledi. Yeni mağazayı teknolojiyle buluşturdukları ifade eden Gülümser, “Müşterilerimiz, online mağazalarımızdan alışverişlerini yapabilecek, beğendikleri ürünleri istedikleri adresten teslim alabilecek. Dijital deneyimlerimiz arttıkça eksiklerimizi ve gelişmemiz gereken alanları gördükçe daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak için dijitalleşme konusunda ki yatırımlarımıza devam edeceğiz. 2.2 milyon lira yatırımla açtığımız mağazalarımızda, 22 deneyimli ekip arkadaşımızla birlikte en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.

Koyun için iddiaya girip Ercan Kurt'un öldüğünü anons ettiler!Bolu'nun Mengen ilçesinde lokanta işleten Ercan Kurt'un yanında çalışan garson, arkadaşıyla bir koyun için iddiaya girip, belediye hoparlöründen patronunun öldüğü yönünde anons yaptırdı. Öldüğüne dair anonsu duyunca soluğu belediyede alıp, sağ olduğu yönünde ikinci bir anons yaptıran Ercan Kurt, korkarak lokantaya gelen yakınlarına tek tek durumu açıklamak zorunda kaldı.
16 Kasım 2019 Magazin Bülteni16 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber