Geri Dön

Alkışlar Bilge’ye

ÇUKUROVA Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Bilge Gürer (17), 17. Antalya Viva Müzik Vakfı tarafından düzenlenen Klasik Müzik Yarışması’nda birinci oldu.

Alkışlar Bilge’ye

Doç. Dr. Ulviye Gürer’in öğrencisi olan Bilge Gürer, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Antalya’da gerçekleştirilen Viva Müzik Yarışmasına katılan Gürer, piyanosunun başına geçerek tüm jüri üyelerini etkiledi. Gürer, yarışmada birinci olarak New York’un en ünlü salonlarından biri olan Carnegie Hall’da konser vermeye hak kazandı. Ege Kültür Platformu Derneği öncülüğünde düzenlenen 1. Uluslararası İzmir Piyano Festivaline de katılan Gürer, birçok genç yetenekle sahne alarak performans sergiledi. 

Rusya'da kar fırtınası görüntülendiRusya’da bir kentin üzerine dalga dalga bulutlar ile gelen kar fırtınası müthiş görüntüler ortaya çıkardı.
Canlı yayında tansiyon yükseldi! Ahmet Hakan CHP'li eski vekili yayından aldıProgramda adı geçen ve cevap hakkı için canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın ile programın katılımcılarından AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında sert bir tartışma yaşandı. Ardından CHP'li Günaydın çıkışlarını program moderatörü Ahmet Hakan'a yöneltti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber