Geri Dön

Çin restoranı kriz tanımıyor

İzmir Çankaya’da 26 yıldır hizmet veren Chinese Restoran, ekonomik krize inat büyüyecek. İşyeri sahiplerinden Coşkun Işık, İzmir ve diğer kentlerde restoran açacaklarını söyledi.

Çin restoranı kriz tanımıyor

Işık, “İzmir’deki ikinci şubemiz, Bostanlı’da aralık ayında hizmete girecek. Krize rağmen yatırım kararı aldık. 2009’da İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir ve Erzurum Palandöken’de yeni şubeler planlıyoruz. İzmir ve Bodrum’da şu anda 6 olan şube sayımızı önümüzdeki yıl içinde 12’ye çıkaracağız. Mevcut restoranlarımızı da yeniliyoruz” dedi.
Çin’den getirdikleri aşçıbaşı, suşi ustası ve servis elemanlarıyla bu ülkenin mutfağını Türkiye’ye taşıdıklarını belirten Coşkun Işık, şöyle devam etti: “Her türlü kalite sertifikalarımız ve belgelerimiz mevcut. Yıllardan beri sağlıklı yemek veriyoruz. Çin mutfağı, soyanın bol kullanılması, deniz ürünleri ağırlıkta olması nedeniyle öneriliyor.”

Sürpriz armağanlı alışveriş kampanyası
İzmir Balçova’daki Agora Alışveriş Merkezi, “5 gün 500 hediye” sloganıyla kampanya düzenledi. Geçtiğimiz pazartesi günü başladığı, 28 Kasım Cuma gününe kadar süreceği açıklandı, şöyle denildi: “Kampanyaya katılan mağazalardan 12.00-20.00 saatleri arasında en az 100 YTL’lik alışveriş yapan ilk 100 kişi birbirinden güzel armağanlar kazanıyor. 100-250 YTL arasındaki alışverişlerde bir, 251-500 YTL arasında 2, 501-750 YTL arasında 3, 751 YTL ve üstünde ise ziyaretçilere 4 hediye veriliyor.”
İZMİR Milliyet

İşte araçların çekilmesine neden olan 9 durumPark edilmiş araçların çekilmesi sebebiyle yaşanan olumsuzluklar üzerine İçişleri Bakanlığı, sosyal medya hesabı üzerinden videolu bir paylaşımda bulundu. Araçların çekilmesine neden olacak 9 önemli duruma ilişkin paylaşımda, trafik akışını olumsuz yönde etkileyen birinci sıra park, taşıt yoluna sıraya park etmiş araçların çıkmasını engelleyen ikinci sıra park, engelli sürücüler için ayrılmış park alanları, yaya yolu ve diğer yaya geçitleri, alt geçit, üst geçit ve köprüler üzeri gibi yerlerde park edilen araçların çekileceği vurgulanıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber