EGSD, 25. yaşını kutluyor

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), 25. kuruluş yıldönümünü sektör temsilcilerinin ve ailelerinin katıldığı bir geceyle Hilton Otel’de kutladı.

EGSD, 25. yaşını kutluyor

Ege İhracatçı Birlikleri, Esant Tekstil ve Elegance Kumaş’ın destekleriyle düzenlenen gecede, EGSD’nin ilk günkü heyecanla hizmete devam edeceği mesajı verildi.

EGSD, 25. yaşını kutluyor

Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, ”Bugün Türkiye’nin en büyük gelinlik, damatlık ve abiye fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir’i, daha da büyüterek düzenlemeye devam edeceğiz. Bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nı ise 2018 yılından itibaren bir fuara dönüştürerek sektörde çok daha geniş bir katılımla düzenleme hedefimiz var. EGSD olarak her zaman sektör için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Gecede, sanatçı Coşkun Sabah sahne aldı.

EGSD, 25. yaşını kutluyor

EGSD, 25. yaşını kutluyor

Piste çıkan ambulanslar, yarış arabalarına taş çıkarttıKocaeli’de 112 Acil Sağlık ekiplerinin motivasyonlarını arttırmak amacı ile düzenlenen yarışlarda piste çıkan ambulanslar, kıyasıya yarıştı.Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan Körfez Yarış Pisti’nde ambulanslar nefes kesti. Kocaeli İl sağlık Müdürlüğü tarafından Sağlık Haftası’nda ambulans sürücülerinin motivasyonunu arttırmak, yaşadıkları stresten uzaklaşmalarını sağlamak amacı ile yarış düzenlendi. Hastalara dikkatli bir şekilde en hızlı şekilde ulaşılmasının amaçlandığı yarışlarda 20 ambulans sürücüsü kıyasıya mücadele etti. Yarış pistine çıkan ambulans sürücüler, çeşitli engelleri geçip, yol kenarında bulunan sedyeyi alarak bitiş noktasına en hızlı şekilde varmaya çalıştı. Renkli görüntülere sahne olan yarışlarda en hızlı ve dikkatli şekilde yarışları tamamlayacak olan 3 ambulans sürücüsü Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüllendirilecek.
7 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber