Geri Dön

Genç modacı Yaren gökyüzünü süslüyor

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi Yaren Eren, bir havayolu şirketi tarafından öğrenciler arasında gerçekleştirilen kabin ekibinin kıyafet tasarımı yarışmasını kazandı, genç modacının tasarımları kullanıma başlandı.

Genç modacı Yaren gökyüzünü süslüyor

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi Yaren Eren, bir havayolu şirketi tarafından öğrenciler arasında gerçekleştirilen kabin ekibinin kıyafet tasarımı yarışmasını kazandı, genç modacının tasarımları kullanıma başlandı. Kabin ekibi yeni kıyafetleriyle ilk uçuşunu İstanbul Belgrad arasında gerçekleştirdi. Çocukluğundan beri uçma hayali kurduğunu kaydeden Eren, tasarımlarında kâğıt uçakları hedef aldığını, kabin ekibinin hem rahat olabileceği hem de fonksiyonel bir kıyafet oluşturduğunu söyledi.

Nargile kömüründen zehirlenen çift, evlerinde ölü bulunduHatay'da, evde nargile içtikten sonra uykuya dalan Feryat (43) ve Atra Alvonoğlu (42) çifti, nargile kömüründen yayılan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Bakan Soylu CNN TÜRK'te Elazığ'da yaşananları anlattıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK ekranlarında Elazığ depremi sonrası bölgedeki son durumla ilgili bilgi verdi. Bakan Soylu, "45 vatandaşımızı sağlıklı bir şekilde göçük altından çıkardık. Şu anda enkaz altında 3 vatandaşımız var." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber