Kadın Milli’ler için Bornova’ya

A Milli Kadın Futbol Takımı’nı yarın tarihte ilk kez ağırlamaya hazırlanan Bornova’da seferberlik ilan edildi.

Kadın Milli’ler için Bornova’ya

A Milli Kadın Futbol Takımı’nı yarın tarihte ilk kez ağırlamaya hazırlanan Bornova’da seferberlik ilan edildi. Bornova Belediyesi, ay yıldızlı ekibimizin 2021 Kadınlar Futbol Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu’nda Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda yarın Hollanda’yla saat 19.00’da oynayacağı maç için ilçede Cumhuriyet Meydanı’ndan saat 17.30’da araçlar kaldıracak. Futbolseverler, karşılaşmayı ücretsiz olarak izleyip ay yıldızlı futbolcularımıza destek verebilecek. Gruptaki ilk maçında Kosova’ya 2-0 mağlup olan A Milliler, ikinci karşılaşmada son dünya ikincisi Hollanda’ya deplasmanda 3-0 yenildi. Üçüncü maçta Estonya ile İstanbul’da golsüz berabere kalarak ilk puanını alan millilerimiz son sınavda ise Kocaeli’de Slovenya’ya 6-1 mağlup oldu. A Milli Takım, grupta 4 maçta 1 puanla sondan ikinci sırada yer alıyor.

Afyonkarahisar'daki yılkı atları doğal ortamında görüntülendi Şuhut’un Kumalar Dağı’nda bir anda ortaya çıkan yüzlerce yılkı atı doğa fotoğrafçısı Hakan Yılmaz tarafından görüntülendi. Yılmaz, “Gördüğüm manzara beni büyüledi, doğa tutkunları bu şehri mutlaka keşfetmeli” dedi.
HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber