Geri Dön

Kooperatif ortakları için destek sürecek

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Saruhanlı Üzüm Tarım Satış Kooperatifi Başkanlığı’na seçilen Hayri Sarıgöl’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Kooperatif ortakları için destek sürecek

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Saruhanlı Üzüm Tarım Satış Kooperatifi Başkanlığı’na seçilen Hayri Sarıgöl’e tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Bilgin, Sarıgöl’e görevinde başarılar diledi. Sarıgöl de, kooperatif ortaklarına ve çekirdeksiz üzüm üretimine destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Tatar Manisa'daki depremi yorumladıAFAD'ın duyurduğu Manisa'daki 5,4'lük büyüklüğündeki deprem İstanbul ve İzmir'i de kapsayan geniş bir çevrede hissedildi. Vatandaşlar depremin neden bu kadar geniş bir çevrede hissedildiğini merak etmeye başladı. Peş peşe meydana gelen son depremler ile CNN TÜRK'e konuşan uzmanlar konuya açıklık getirdi.
Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber