Otobüslerde servet unuttular

İzmir’deki belediye otobüslerinde unutulan ya da düşürülen ve yıllardır sahibi çıkmayan altınlar, ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından ihale ile satışa sunuldu.

Otobüslerde servet unuttular

Aralarında 22 ayar bileziklerin, Ata Lira, Reşat altını, yüzük, küpe, künye, yarım ve çeyrek altınların bulunduğu “kayıp takı grubu” 54 bin 50 TL’ye alıcı buldu. 22 ayar muhtelif bilezik, 2 adet Ata Lira, 1 adet ziynet Ata, 2 adet Reşat altını, 3 adet yarım altın, 19 adet çeyrek altın, 580 gram ağırlığında 14 ayar muhtelif yüzük ve zincir, 55 gram ağırlığında 8 ayar küpe, yüzük, kolye ucu, 12.5 gram ağırlığında 22 ayar bilezik, 57.4 gram ağırlığında 14 ayar muhtelif künye, yüzük ve 1 adet 40 gram ağırlığında maşallah altını, ihaleye konuldu.
Unutulan altın ve ziynet eşyaları 3. ihalede 54 bin 50 TL’ye satıldı. Aynı yöntemle aralarında antika değeri taşıyanların, altın kaplamalı olanların, hatta ambalajı dahi açılmayanların bulunduğu 1225 adet saate müşteri çıkmadı ve saatler, tekrar depolara kaldırıldı.

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.
Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber