Şengel’in anahtar teslimi çok renkli

Şengel İnşaat’ın Aydın Söke’de, Yeni Cami Mahallesi’nde inşa ettiği Şengel Residence’ta anahtar teslimi, 8 Eylül’de Derya Uluğ’un parçalarıyla renk katacağı törenle yapılacak

Şengel’in anahtar teslimi çok renkli

Şengel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şengel, projesi mimar Metin Kozlu’ya ait olan Şengel Residence’ın gerek mimari ve teknik özellikleri, gerekse de sosyal donatılarıyla yoğun talep gördüğünü söyledi. Firma olarak Kuşadası’nda 25 projede imzalarının bulunduğunu kaydeden Şengel, 122 daireden oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunduğunu ve 8 Eylül Cuma günü sanatçı Derya Uluğ’un konseriyle konut sahiplerine anahtarlarını teslim edeceklerini dile getirdi.

‘Isınma maliyeti düştü’

Yıllardır edindikleri deneyimle müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını ve Şengel Residence’ta birinci sınıf malzeme kullandıklarını belirten Şengel, “Proje Müdürümüz Yüksek İnşaat Mühendisi Onuralp Saygı’nın Koordinatörlüğü’nde kaliteyi her zaman ön planda tuttuk. Projemiz sosyal tesislerle birlikte 7 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde kuruldu. Her dairenin kendine ait otoparkı ve deposu bulunuyor. Bunların yanında açık-kapalı havuz, fitness merkezi, playstation oyun alanı, sinema salonu, market, cafe ve toplantı salonu yer alıyor. Sitede 24 saat güvenlik mevcut. Projenin karşısına tüm halkımızın kullanımı için belediyeyle koordineli olarak, 2 tenis kortu, basket sahası, buz pateni pisti, park ve açık otopark alanı inşa edeceğiz. Projede olası sorunların kolaylıkla çözülebilmesi için profesyonel bir site yönetimi firması da hizmet verecek. Şengel İnşaat olarak, satış sonrasında oluşabilecek sıkıntılarda müşterilerimizin yanında olacağız” diye konuştu.

Şengel Residence’ta yerden özel ısıtma sistemi bulunduğunu anlatan Ahmet Şengel, “Maliyetleri düşürmek için yerden ısıtma konusunda başka firmalarda pek raslanılmayan özel bir yatırım yaptık” dedi. Proje, ideal bir konumda bulunuyor. Hastane, okul, otogar, dolmuş durağı, tren garı ve çevre yoluna çok yakın konumdaki proje, Kuşadası’na da 20 kilometre uzaklıkta.

8 saatte 3 ev, 9 ahır kül oldu!Erzurum’un Tortum ilçesinde çıkan yangın 8 saat sonra kontrol altına alınırken, yangında 3 ev, 9 ahır kullanılamaz hale geldi.
Mahalle arasında ortaya çıkan 3 metrelik su yılanı dereye bırakıldıZonguldak'ta bir cami yakınında kuyruğunun üzerinden otomobil geçen 3 metre uzunluğundaki su yılanı korkuya neden oldu. Yılan mahalle muhtarı tarafından sopayla dereye bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber