24.11.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 24.11.2017-2:30 A-A+

EKRANDA SİYASİ HİCİV YAPILDI!Ev ahalisi, “Ekranda siyasi espri yapıldı” diyerek hayretler içinde kaldı. En son rahmetli Levent Kırca’nın zamanında bu olmuştu diye hatırlıyorum. Show TV’de ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da bir sahne pek şaşırttı. Skeçlerden birinde öğrencilerin öğretmenlere not vermesiyle ilgili yönetmelik, espri konusuydu. Hayta Bilal, öğrenci temsilcisi olarak, öğretmenlere not veriyordu.

Hayati Hoca buna isyan etti. “Konuş konuş Hayati Hoca. Bunlar sana not olarak geri dönecek. Eğitim hayatını bitireceğim senin” dedi Bilal. Salondan gülüşmeler duyuldu. Hayati Hoca: “Oğlum, eğitim hayatı zaten bitmiş” diyerek karşılık verdi. Bir alkış daha salondan... Hayati Hoca’dan, “Sistem düzgün mü? Başöğretmen Atatürk’ün sadece altı sayfa yer aldığı tarih kitapları düzgün mü?” cümlesi duyulduğunda ise, bütün salon yıkılıyordu. Böyle bir durum ekranda çok uzun zamandır olmuyordu. İzin mi çıkmıştı?

SEHER HAMİLE KALMALI MIYDI?

Sevgilisi tarafından hamile bırakılmış kadın karakterler var ekrana gelen dizilerde. Her birine serpiştiriyorlar ilaç niyetine... Ev ahalisi, “Bari siz yapmayın” diyerek söylendi. Hangi diziye dediler? Star TV’de yayınlanan ‘Hayat Sırları’na... Yapım, Seher’i, Burak’tan hamile bıraktı ya... Çarşamba akşamı ekrana gelen son bölümde Seher başından geçenleri, acı hikayesini kardeşi Kemal’e anlattı. Mustafa Kuzgun’dan diğer aile fertlerine kadar uzanan makul, hoş hikayeler merak uyandırırken, bu ‘sevgiliden hamile kalma’ halini neden soktular diziye? Acaba başka merak uyandıracak konu mu kalmadı Seher için?  
 

 

Etiketler
Bilgi Yarışması"Hilal-ı Ahmer" hangi kurumun bugünkü adıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.