Samsun

Yerel Haber
17 Kasım 2015 - 16:21

ERKEK, ’RENKLENDİ’

IHA

JFC Store Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, bu yıl özellikle sert geçmesi beklenen kış şartlarına göre bir kış koleksiyonu hazırladıklarını belirterek renk seçiminde geleneksel siyah gri tonların değil daha hareketli daha canlı renkler seçildiğini söyledi.
Rapolara göre bu sene 10 yılın en soğuk kışını geçireceğimizi belirten JFC Store Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, kış koleksiyonlarının bu bilgi ile hazırlandığını söyledi. Fakat geleneksel kış renkleri olan siyah, gri ve kahverenginin yerini bir çok farklı rengin aldığını belirten Çakır, "Bu yıl kazakları biraz daha kalınlaştırdık, kapüşonlu ve korunaklı ürünler üzerinde çalışıldı, montları kabanları yelekleri botları kürklendirdik, biraz daha kalın ve su geçirmez malzeme kullandık. Renklerde ise geleneksel olarak kış renkleri algılanan siyah ve kahve rengine ağırlık verdik diyemeyeceğim çünkü artık erkek renklendi erkekler neredeyse her renkten kış kıyafetine sahip olabilirler. Bu renkliliğin hem şık olduğunu hem de pazarlama açısından sektörü rahatlatan bir durum olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler: Samsun Haberleri
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.