Ege

14.06.2018 - 00:58 | Son Güncelleme: 14.06.2018-0:59

‘Gençler baş aktör’

AK Parti İzmir milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı “Gençler siyasette figüran değil, baş aktör olacak” dedi

Sitene Ekle
Ak Parti İzmir milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Konak İlçe Başkanlığı’nda kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi, ‘Kesintisiz çalışın’ çağrısı yaptı. Çankırı, ardından Konak’ta yüzlerce esnafla tek tek görüştü. İzmirlinin sıkıntılarını dinleyen Çankırı, Konak sakinlerinden destek istedi. Ardından Konak Emniyet Müdürlüğü’nde polis memurlarını ziyaret ederek şimdiden bayramlarını kutladı, “Bizim kutlamamız 24 Haziran’da olacak. Seçimde alacağımız sonuç bizim bayramımız olacak” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İzmir İl Temsilciliği’nin geleneksel kardeşlik iftarına da katılan Çankırı, “Partimiz ekonomi, sosyal güvenlik ve eğitim başta olmak üzere pek çok alanda gençlerin önünü açtı. Siyasette gençliği nesne ya da figüran değil, siyasetin öznesi ve baş aktörü olarak gören partimiz, milletvekili seçilme yaşını da 18’e düşürdü. Bizim umudumuz; hür düşünebilen, diploma, sertifika peşinde değil ilim irfan peşinde koşan gençliktedir. Bugüne kadar darbelerle, bürokratik kısıtlamalarla ülkemiz birçok neslini kaybetti” diye konuştu. 

Oltu taşı ile bilinen oltu ilçesi hangi ilimize bağlıdır?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX