Geri Dön

Aşk Yeniden 50. yeni bölüm fragmanında hapis şoku! - izle

FOX TV ekranının romantik komedisi Aşk Yeniden dizisinde yeni bölüm heyecanı başlıyor. Meraklandıran Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına bakılırsa önce sevinç sonra hüzünlü sahneler baş gösteriyor. İşte Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde.

Aşk Yeniden 50. yeni bölüm fragmanında hapis şoku! - izle

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Aşk Yeniden son bölümde ekrana kilitlemişti. Yapımcı firma Süreç Film tarafından yürütülen Aşk Yeniden 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Her salı ekrana gelen Aşk Yeniden dizisinde heyecan dorutka. Fox Tv ekranının romantik komedi dizisi Aşk Yeniden ile ilgili son gelişmeler haberimizde...

AŞK YENİDEN SON BÖLÜMDEN YAŞANAN KISA NOTLAR

Cansu, Ertan'ı asistanı olarak şirkette işe almıştır. Oldukça gerilen Fatih ve Zeynep, Cansu'yu bu karadan caydırmak için uğraşırlarken Cansu'nun kendilerine karşı cephe almasına sebep olurlar. Şirketin babasına ait olduğunu düşünen Cansu, dilediği gibi hareket edeceğini iddia etmektedir. Ertan'ı şirketten uzaklaştırmanın yolunu bulamayan Fatih ve Zeynep, enerjilerini helva keşfine yönlendirmeye karar verirler ve sonunda, Selim sayesinde aradıkları lezzeti bulurlar.

Artık tek gereksinimleri iyi bir Reklamla bu yeni ürünü tanıtmaktır. Bu konuda da Şaziment yardımlarına koşar ve başarılı bir reklama imza atarlar. Fatih, şirketini kurtarmış olmanın halklı gururu içindeyken, şirketin aslında babasına ait olmadığı gerçeğini öğrenen Cansu da büyük bir öfke içindedir. Üstelik Zeynep de gerçeği öğrenmiştir. Er ya da geç açığa çıkacak olan gerçek, elbette en çok Fatih'in canını yakacaktır...

AŞK YENİDEN 50. BÖLÜM FRAGMANI

OYUNCULAR

Özge Özpirinçci (Zeynep Taşkın)
Buğra Gülsoy (Fatih Şekercizade)
Tamer Levent (Şevket Taşkın)
Tülin Oral (Gülsüm Şekercizade)
Lale Başar (Mukaddes Şekercizade)
Nilay Deniz (Selin Şekercizade)
Can Sipahi (Orhan Günay)
Nazlı Tosunoğlu (Yadigar Günay)
Orhan Alkaya (Fehmi Şekercizade)
Fatma Karanfil (Hacer)
Tevfik İnceoğlu (Kamil)
Yakup Yavru (Ethem)
Didem Soydan (İrem Şencan)
Emre Erkan (Fiber Mete)

Özge Özpirinçci kimdir?

Aşk Yeniden 50. yeni bölüm fragmanında hapis şoku - izle

Özge Özpirinçci (d. 1 Nisan 1986, İstanbul), Türk reklam ve dizi oyuncusu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu.

Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı. Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tv'de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü. Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010 'da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen "Dilruba" karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı.ATV'de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul'da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.Kayıp filminde de rol almıştır.Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır.. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır. 29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42.Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Ölümden döndü! Kendinden çok arabasını düşündüİstanbul Sarıyer’de karşı yöne geçen otomobil, iki araca çarpıp refüje çıktı. Sıkıştığı yerden itfaiye ve vatandaşlarca kurtarılan sürücü, hastaneye götürülürken, arkadaşlarına 'arabanın başında durun' diye seslendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber