Aslı Tandoğan kaç yaşında? Aslı Tandoğan hangi dizilerde oynadı?

Aslı Tandoğan kimdir? Birçok dizi ve filmde yer alan Aslı Tandoğan ekranların sevilen yüzleri arasında. İşte Aslı Tandoğan'ın hayatına dair merak edilenler...

Aslı Tandoğan kaç yaşında? Aslı Tandoğan hangi dizilerde oynadı?

Aslı Tandoğan 2 Nisan 1979, Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olmuştur.

2002 yılında "Gülüm" adlı dizisiyle oyunculuğa başladı. 2005 yılında ilgiyle izlenen "Aşka Sürgün" dizisinde 'Dilan Şahvar' karakteriyle yıldızı parladı. 2007 yılında "Kabadayı" adlı sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu ile başrol paylaştı. Ayrıca Dudaktan Kalbe'de Lamia rolünü almıştır. Behzat Ç. adlı dizide oynamıştır. Daha sonra Zehirli Sarmaşık dizisinde başrol oynamıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde ise konuk oyuncu olarak "Bizans Prensesi Elenor" karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında "A.Ş.K" dizisinde Şebnem'i canlandırdı. Daha sonra ise 2014 yılında sinemalara giren "Kendime İyi Bak" isimli sinema filminde "Begüm" karakterini canlandırmıştır.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber