Azize dizisinde Asya'yı canlandıran Duygu Sarışın yaşı ve boyu kaç? Duygu Sarışın dizileri

Kanal D'nin yeni dizisi Azize bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. İzleyici tarafından merak edilen Azize dizisinin oyuncu kadrosu ise araştırılıyor. Peki Azize dizisinde Asya karakterini canlandıran Duygu Sarışın kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Azize dizisinde Asya'yı canlandıran Duygu Sarışın yaşı ve boyu kaç? Duygu Sarışın dizileri

Azize dizisi ilk bölümüyle büyük iz bırakmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla Azize dizisi hakkında arayış sürüyor. Azize dizisinde yer alan başarılı oyuncu Duygu Sarışın, Mafya ailelerinin içindeki tek kadın liderdir ve en gençleridir. Kartal’ın kendini anladığını düşündüğü nadir insanlardandır. Azize-Kartal aşkının engellerinden biridir, adı Asya'dır.

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

24 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde tamamlayan Sarışın, daha sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler almıştır. Bu eğitimlerinin ardından güzel oyuncunun deneyim kazandığı yer ise İzmir Devlet Tiyatrosu olmuştur.

2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım atmış; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almış ve Burcu karakterini canlandırmıştır.

Duygu Sarışın 1.70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Piste çıkan ambulanslar, yarış arabalarına taş çıkarttıKocaeli’de 112 Acil Sağlık ekiplerinin motivasyonlarını arttırmak amacı ile düzenlenen yarışlarda piste çıkan ambulanslar, kıyasıya yarıştı.Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan Körfez Yarış Pisti’nde ambulanslar nefes kesti. Kocaeli İl sağlık Müdürlüğü tarafından Sağlık Haftası’nda ambulans sürücülerinin motivasyonunu arttırmak, yaşadıkları stresten uzaklaşmalarını sağlamak amacı ile yarış düzenlendi. Hastalara dikkatli bir şekilde en hızlı şekilde ulaşılmasının amaçlandığı yarışlarda 20 ambulans sürücüsü kıyasıya mücadele etti. Yarış pistine çıkan ambulans sürücüler, çeşitli engelleri geçip, yol kenarında bulunan sedyeyi alarak bitiş noktasına en hızlı şekilde varmaya çalıştı. Renkli görüntülere sahne olan yarışlarda en hızlı ve dikkatli şekilde yarışları tamamlayacak olan 3 ambulans sürücüsü Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüllendirilecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber