Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjdeli KYK açıklaması... KYK borçları silinecek mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiren KYK borçlarına ilişkin oldukça önemli bir son dakika açıklamasına imza attı. Peki KYK borçları silinecek mi? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasının ayrıntıları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjdeli KYK açıklaması... KYK borçları silinecek mi?

KYK borçları siliniyor mu? Milyonlarca öğrenci bu sorunun yanıtını merak ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KYK borçları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Peki, KYK borçları ne olacak?

KYK BORÇLARI SİLİNİYOR MU?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KYK borçları ile ilgili olarak, "Bu, bizim gündemimizde. Bütçe müzakerelerinden sonra masaya yatıracağız ve öğrencilerimizin lehine olacak bir adım atacağız" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kredi olayı ya kalkacaktır, sadece burs verme noktasına gidilecektir... Onun değerlendirmelerini yapıp adımımızı ona göre atacağız" diye konuştu.

2'nci Dünya Savaşı'ndan kalma! Tam 75 metre derinlikteİkinci Dünya Savaşı'nda Meis adasındaki İngiliz üstlerini bombalarken düşürülen İtalyan yapımı Savoia-Marchetti SM 79 Sparviero bombardıman uçağı, Akdeniz açıklarında Kaş ile Meis adası arasında 55-75 metre derinlikte tarihe sessiz tanıklık ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber