Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanı Erdoğan haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 62.864 cumhurbaskani erdogan haberi bulunmuştur.
‘2023 şahlanışın sembolüdür’
‘2023 şahlanışın sembolüdür’6. Anadolu Medya Ödülleri töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası yolundaki en önemli durağımız 2023’ün eşiğindeyiz. 2023, Türkiye’nin ve Türk milletinin yeniden şahlanışının sembolüdür” dedi.
16.09.2021Siyaset
‘Türkiye savunma devleri arasında’
‘Türkiye savunma devleri arasında’Zaman zaman uygulanan ambargoların Türkiye’yi bir savunma devi haline getirdiğini vurgulayan ASELSAN Genel Müdürü Görgün, ‘Kanada’nın ambargosunu da boşa çıkardık’ dedi.
16.09.2021Gündem
Milli Eğitim Şûrası 1-3 Aralık’ta toplanıyor
Milli Eğitim Şûrası 1-3 Aralık’ta toplanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Şurası’nın 1- 3 Aralık’ta toplanacağını duyurdu.
16.09.2021Eğitim
Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı yeni kararları neler olacak?
Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı yeni kararları neler olacak?Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısı ve alınacak yeni kararlar, eylül ayının gelişi ile yeniden gündeme geldi. Son toplantı 6 Eylül'de gerçekleşmişti. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı?
15.09.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: Başaramayacaklar
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: BaşaramayacaklarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Anadolu Medya Ödülleri töreninde konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Ülkemizi 2023 hedefleri rayında tutarak, vaktimizi ve enerjimizi heba etme girişimlerini boşa çıkardık." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Ülkemizi, küresel sistemin yeniden yapılanmasının dışına itmek için kıvrananların son umudu 2023'te eski Türkiye'yi yeniden hortlatmaktır, başaramayacaklar" dedi.
15.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: Başaramayacaklar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: BaşaramayacaklarCumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Anadolu Medya Ödülleri töreninde konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Ülkemizi 2023 hedefleri rayında tutarak, vaktimizi ve enerjimizi heba etme girişimlerini boşa çıkardık." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Ülkemizi, küresel sistemin yeniden yapılanmasının dışına itmek için kıvrananların son umudu 2023'te eski Türkiye'yi yeniden hortlatmaktır, başaramayacaklar" dedi.
15.09.2021Haberler
Son dakika! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yeni PCR testi kararı
Son dakika! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yeni PCR testi kararıMilli Eğitim Bakanlığı, özel eğitim kurumları ve öğrenci yurdunda görevli aşı olmamış öğretmen ve çalışanlardan haftada iki kez PCR testi isteneceğini bildirdi.
15.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Volkan Bozkır'a kutlama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Volkan Bozkır'a kutlamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığı görevini tamamlayan Volkan Bozkır'ı kutladı.
15.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'nün düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümünü kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'nün düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümünü kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'nün düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümünü kutladı.
15.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Lafarge' açıklaması: Söyledim, kulak arkası ettiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Lafarge' açıklaması: Söyledim, kulak arkası ettilerSuriye’de DEAŞ’ı, Fransa gizli servisinin bilgisi dahilinde desteklemekle suçlanan Lafarge firması AK Parti MYK toplantısının da gündemindeydi. Erdoğan’ın “Fransa Yüksek Mahkemesi tarafından konunun belgelenmesi önemli. Lafarge’ın DEAŞ’a rüşvet verdiğini, terörü finanse ettiğini, Macron’a ve Avrupa’da pek çok lidere söyledim. Ancak hep kulak arkası ettiler” dediği belirtildi.
15.09.2021Siyaset
Güçlü Türkiye silüeti ufukta
Güçlü Türkiye silüeti ufuktaCumhurbaşkanı Erdoğan, işçilerle buluşmasında “Büyük ve güçlü Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür. Biz millet olarak birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sıkı sıkıya sahip çıktığımız müddetçe bu hedefe ulaşmamıza kimse engel olamaz” dedi
15.09.2021Siyaset
Başkanlığını devreden Bozkır'dan mesaj: BM ürkek davranıyor
Başkanlığını devreden Bozkır'dan mesaj: BM ürkek davranıyorBirleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, "Genel Kurulu güçlendirirsek bu denge sağlanır ve veto baskına maruz kalmadan BM'nin dünya platformunda beklentilere cevap verebilecek etkin bir güçlü yapıya sahip olması mümkün hale gelebilir." dedi.
14.09.2021Gündem
15 bin ek öğretmen ataması kontenjanları ve branş dağılımı açıklandı mı? 15 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu...
15 bin ek öğretmen ataması kontenjanları ve branş dağılımı açıklandı mı? 15 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu...Milli Eğitim Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu 15 bin sözleşmeli öğretmen atamasına dair atama takvimini yayımladı. 15 Bin öğretmen ataması kontenjanları ve tahmini branş dağılımı bekleniyor. İşte, 2021 öğretmen ataması takvimi...
14.09.2021Gündem
Birincilik, MÜSİAD İzmir’in
Birincilik, MÜSİAD İzmir’in26. MÜSİAD Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. 6. Dönem Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, bayrağı Mahmut Asmalı’ya devretti.
14.09.2021Ege
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Millî Eğitim Şûrası'nın tarihi belli oldu
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Millî Eğitim Şûrası'nın tarihi belli olduSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Millî Eğitim Şûrası’nın toplanacağı tarihi açıkladı.
14.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik kabuller
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik kabullerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov ve Genelkurmay Başkanı Korgeneral Kerim Veliyev'i kabul etti.
14.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Daçiç'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Daçiç'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Ulusal Meclis Başkanı Ivica Daçiç'i kabul etti.
14.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye silüeti ufukta gözükmüştürCumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de ilk kez "İşçilerle Buluşma" etkinliği gerçekleştirdi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Son dönemde sanayi üretiminde, ihracatta istihdamda, büyümede hızlı yükselişle salgın öncesinin üzerine çıktık. Makro ekonomide dengeler tekrar yerine oturmaya başladı. Göstergeler ekonomideki pozitif yükselişin artarak süreceğine işaret ediyor." dedi. Erdoğan, "Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür. Sembolü '2023 hedefleri' olan bu süreci devam ettirdiğimizde, evlatlarımıza hepimizin hayali olan bir ülke bırakacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.
14.09.2021Haberler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı ile görüştü
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Türkiye Almanya ilişkileri ve Afganistan konusu ele alındı. Erdoğan, görüşmede Türkiye’nin yeni bir göç yükünü kaldıracak kapasitesi olmadığını vurguladı.
14.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş'e bağlı işçilerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş'e bağlı işçilerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonuna (Türk-İş) bağlı işçilerle bir araya geldi.
14.09.2021Gündem
Son dakika... Beştepe'de bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Son dakika... Beştepe'de bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de ilk kez "İşçilerle Buluşma" etkinliği gerçekleştirdi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Son dönemde sanayi üretiminde, ihracatta istihdamda, büyümede hızlı yükselişle salgın öncesinin üzerine çıktık. Makro ekonomide dengeler tekrar yerine oturmaya başladı. Göstergeler ekonomideki pozitif yükselişin artarak süreceğine işaret ediyor." dedi. Erdoğan, "Türkiye silüeti ufukta gözükmüştür. Sembolü '2023 hedefleri' olan bu süreci devam ettirdiğimizde, evlatlarımıza hepimizin hayali olan bir ülke bırakacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.
14.09.2021Siyaset
Erdoğan duyurmuştu! Polatlı Tarım Üniversitesi için detaylar netleşiyor
Erdoğan duyurmuştu! Polatlı Tarım Üniversitesi için detaylar netleşiyorAK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kurulacağını açıkladığı Polatlı Tarım Üniversitesi'nin için en kısa zamanda Meclis'e kanun teklifi vereceklerini belirterek "Polatlı Tarım Üniversitesi aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde kurulacak ilk devlet üniversitesi olacak" dedi.
14.09.2021Siyaset
Darbe imalı yazışmalar dosyada! Enver Altaylı'nın damadı hakkında detaylar ortaya çıktı
Darbe imalı yazışmalar dosyada! Enver Altaylı'nın damadı hakkında detaylar ortaya çıktıEski istihbaratçı Enver Altaylı'nın damadının "darbe imalı yazışmaları" dava dosyasına girdi. Altaylı'nın FETÖ'den yargılanan damadı Metin Can Yılmaz, darbe girişimini önceden bildiğini ortaya koyan yazışmalarında örgütün hükümete yönelik operasyonu bir an önce başlatması gerektiğini belirtti. Yılmaz'ın 2015 yılında yazıştığı M.H'nin "Bunların müddeti temmuz ortası, göreceksin" ifadesiyle 15 Temmuz darbe girişimine işaret ettiği dosyada yer aldı.
14.09.2021Gündem
Son dakika: ÖTV indiriminin ardından en çok satılan ikinci el araç markası belli oldu
Son dakika: ÖTV indiriminin ardından en çok satılan ikinci el araç markası belli olduOtomobillerde ÖTV oranlarına esas matrah limitleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararı ile değiştirilmişti. Böylelikle bazı modellerde 60 bin TL’ye varan indirimler gerçekleşmişti. Peki bu indirim kararı ikinci el araç satışlarına nasıl yansıdı? Hangi araç en çok satıldı? İşte cevabı...
14.09.2021Ekonomi
2023 hedeflerimiz bir başkaldırıdır
2023 hedeflerimiz bir başkaldırıdırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 hedeflerinin tıpkı milli mücadele döneminde olduğu gibi küresel senaryolara karşı bir başkaldırı olduğunu söyledi
14.09.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

erdoğanRecep Tayyip Erdoğanson dakika haberlerCumhurbaşkanıeğitim

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.