DOĞA, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında

Ekonomi dergisi Capital’in Türkiye’nin en büyük 500 şirketini ortaya koyan araştırmasına göre Doğa Koleji, 2018 yılını 1 milyar 340 milyon TL ciroyla kapatarak en büyük 500 şirket arasında yer aldı. Ayrıca Doğa Koleji, 15 bin 500 personeliyle, en fazla çalışanı olan ilk 25 şirket arasına girdi.

DOĞA, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında

Türkiye’nin geleceğine yön veren şirketler arasında yer almanın hem kurum hem de eğitim sektörü adına sevindirici bir haber olduğunu belirten Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Eğitime kazandırdığımız katma değerle, sektörün ve yeniliklerin öncüsü olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Lüle, Doğa Koleji’nin 2019-2020 eğitim-öğretim yılında açacağı 6 yeni kampüsle birlikte kampüs sayısını 130’a, öğrenci sayısını 90 bine çıkarmayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Suriye'de Türk askeri konvoyuna hava saldırısı düzenlendiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İdlib'de 9 Numaralı Gözlem Noktası'na intikal esnasında konvoyumuza bir hava saldırısı düzenlenmiş, 3 sivil ölmüş, 12 sivil yaralanmıştır. Mevcut anlaşmalara ve Rusya ile aramızdaki iş birliği ve diyaloga aykırı bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz" denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber