İkimizin Yerine filmi konusu ve başrol oyuncuları

İkimizin Yerine filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Ekim 2016'da vizyona giren İkimizin Yerine filminin yönetmen koltuğunda Umur Turgay yer alıyor. Film vizyona girdiği tarihten itibaren 11 hafta boyunca vizyonda kaldı. 1.373.260 seyirci tarafından izlenen film gişeden 15.542.286,00 TL hasılat elde etti. Peki İkimizin Yerine filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

İkimizin Yerine filmi konusu ve başrol oyuncuları

İkimizin Yerine filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2016 yılında vizyona giren İkimizin Yerine filminin başrollerinde Serenay Sarıkay ve Nejat İşler yer alıyor. İlk sinema deneyimini bu film ile yaşayan Serenay Sarıkaya, filmde gösterdiği performans ile sonraki yıllarda çekilecek olan filmlere de göz kırpmış oldu. Nejat İşler'in usta oyunculuğu ve birbirinde usta oyuncuların yer aldığı İkimizin Yerine filmi bu akşam TV'de...

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir...

İKİMİZİN YERİNE OYUNCU KADROSU

Son dönemin en popüler isimlerinden ve sinema perdesinde ilk kez boy gösterecek olan Serenay Sarıkaya ve sinemaya uzun bir ara vermiş olan Nejat İşler'i başrollerine yerleştiren romantik yapımın yönetmenliğini Umur Turagay üstleniyor. Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı filmin kadrosunda Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken ağır yaralandıZeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber