Kızkardeşi evden kaçtı diye babasını bıçakladı

BALIKESİR’in Bandırma İlçesi'nde 38 yaşındaki Nuray Özel, 17 yaşındaki kızkardeşinin kaybolmasından sorumlu tuttuğu babası 67 yaşındaki Hüseyin Özel’i 5 yerinden bıçakladı. Babası ile birlikte aynı evde yaşayan Nuray Özel, suç aleti bıçakla birlikte polis tarafından yakalanırken, ağır yaralanan baba Hüseyin Özel hastaneye kaldırıldı.
Bandırma’da Çınarlı Mahallesi 64'üncü Sokak’ta oturan Hüseyin Özel’in, iddiaya göre eve geç geldiği için tartıştığı kızı Neslihan Özel geçen ay evden kaçtı. Çok sevdiği kardeşinden bir türlü haber alınamamasına üzülen Nuray Özel, bu yüzden babasıyla tartıştı. Baba- kız arasındaki tartışma kavgaya dönüşünce mutfaktaki bıçağı alan Nuray Özel, babasını 5 yerinden bıçakladı. Sesi duyan komşularının eve gelmesi sonucu Hüseyin Özel, Güven Karan Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken Nuray Özel ise bıçakla polise teslim oldu.
Olayla ilgili soruşturmaya Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

Hırsız havalandırma boşluğunda yakalandı!Kütahya’da hırsızlık yapmak için girdiği 3 katlı evin çatısından kaçmak isterken bekçiler tarafından fark edilen Hüseyin Y. (36), bodrum kattaki havalandırma boşluğunda yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber