KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır? KPSS saat kaçta?

Kamu Personel Seçme Sınavı 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ) için heyecan dorukta. KPSS adayları, KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır merak ediyor. Peki KPSS sınavı saat kaçta başlayacak?

KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır? KPSS saat kaçta?

3-15 Mayıs 2019 tarihleri arasında alınan KPSS sınav başvuruları sonrasında sınav tarihi geldi. 14 Temmuz 2019 günü yani yarın uygulanacak olan KPSS sınavı için adaylar, arayışa geçti. KPSS sınav giriş belgesi almak isteyenler, ÖSYM'nin sitesine akın ediyor. Peki KPSS sınavı saat kaçta başlayacak?

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS SINAVI SAAT KAÇTA UYGULANACAK?

Kamu Personel Seçme Sınavı 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ) 10:15'te uygulanacak.

Edremit sahili alev alev...Balıkesir'in Edremit ilçesinde turistik tatil bölgeleri Akçay ve Dalyan arasında kalan sazlık alanda başlayan yangın yerleşim yerlerini tehdit ediyor. Alevlerin sahile ve yola kadar geldiği alanda denizden çıkan tatilciler endişeli gözlerle alevleri izlerken Edremit Kara yolu üzerindeki bazı noktalarda da kara yoluna kadar uzanan alevler yüzünden trafik ilerleyemiyor. Göçmen kuşların duraklama noktası olduğu öğrenilen bölgede alevlerin arasında kalan çok sayıda hayvanın telef olduğu belirtiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber