Kpss

Kpss

Son dakika KPSS haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KPSS gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KPSS haber sayfamızda...

Kpss

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.871 kpss haberi bulunmuştur.
'Öğretmen Akademisi ile atamalarda mülakata son veriliyor'
'Öğretmen Akademisi ile atamalarda mülakata son veriliyor' TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi AK Parti Konya Milletvekili Latif Selvi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2025 yılından itibaren öğretmen atamalarında uygulamayı planladığı 'Öğretmen Akademisi'nin, bu hafta Meclis gündemine gelmesi beklenen 'Öğretmenlik Meslek Kanunu' ile resmileştirileceğini açıkladı.
18.05.2024 Gündem
SINAV HABERLERİ ✍🏻 KPSS ÖN LİSANS, ORTAÖĞRETİM, DHBT başvuruları ne zaman? 2024 KPSS başvuru ücreti ne kadar, sınav tarihleri ne zaman? İşte ÖSYM takvimi
SINAV HABERLERİ ✍🏻 KPSS ÖN LİSANS, ORTAÖĞRETİM, DHBT başvuruları ne zaman? 2024 KPSS başvuru ücreti ne kadar, sınav tarihleri ne zaman? İşte ÖSYM takvimi KPSS lisans başvuruları sona erdi. KPSS'nin diğer oturumlarına katılım sağlamak isteyenler KPSS Ön lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuruları ne zaman öğrenmek istiyor. İşte ÖSYM'nin KPSS 2024 sınav takvimi
16.05.2024 Bilgi Rehberi
İYİ Parti lideri Dervişoğlu: İsteyen parti, istediğiyle görüşebilir
İYİ Parti lideri Dervişoğlu: İsteyen parti, istediğiyle görüşebilir İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu.
15.05.2024 Gündem
'22 yılda engelli vatandaşlarımız için devrim niteliğinde çalışmalar yürüttük'
'22 yılda engelli vatandaşlarımız için devrim niteliğinde çalışmalar yürüttük' Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Engelliler Haftası dolayısıyla 'Sivil Toplum Kuruluşları ile Buluşma' programına katıldı.
14.05.2024 Gündem
Sözleşmeli öğretmen alımıyla ilgili yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı
Sözleşmeli öğretmen alımıyla ilgili yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı Sözleşmeli öğretmenlerin alımıyla ilgili yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı. KPSS puanının yüzde 50’si ile sözlü sınavdan alınan puanın yüzde 50’si mesleğe alınmayı belirleyecek.
13.05.2024 Gündem
SIRADAKİ KPSS 2024 ÖN LİSANS / ORTAÖĞRETİM BAŞVURU TARİHİ: ÖSYM KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavı ne zaman, hangi tarihte?
SIRADAKİ KPSS 2024 ÖN LİSANS / ORTAÖĞRETİM BAŞVURU TARİHİ: ÖSYM KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavı ne zaman, hangi tarihte? KPSS için ön lisans ve ortaöğretim düzeyindeki adaylar, sınav tarihlerini öğrenmek için bekleyiş içerisinde. ÖSYM'nin yayımladığı takvim sınava girecek adayların araştırma konusu. 2024 KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavları ne zaman yapılacak? sorularının yanıtları araştırılıyor.
12.05.2024 Bilgi Rehberi
Mülakat nasıl olacak?
Mülakat nasıl olacak? 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin atama takvimi ile branş bazında kontenjan dağılımları 7 Mayıs’ta açıklandı.
10.05.2024 Eğitim
2024 KPSS ÖN LİSANS / ORTAÖĞRETİM BAŞVURU: ÖSYM KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavı ne zaman?
2024 KPSS ÖN LİSANS / ORTAÖĞRETİM BAŞVURU: ÖSYM KPSS ortaöğretim ve ön lisans sınavı ne zaman? Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ön lisans ve ortaöğretim tarihleri ilgililer tarafından bekleniyor. ÖSYM'de yer alan KPSS takvimine göre ön lisans ve ortaöğretim başvuruları bu yıl alınacak. 2024 KPSS ortaöğretim, ön lisans sınav tarihi ne zaman?
9.05.2024 Bilgi Rehberi
İşte yeni öğretmen mülakat sistemi! Öğretmenler mülakatta sadece ders anlatacak
İşte yeni öğretmen mülakat sistemi! Öğretmenler mülakatta sadece ders anlatacak Milli Eğitim Bakanlığı mülakatta sisteminde bir değişiklik yapacak. MEB, yönetmeliğin Resmi Gazete'de yayınlamaya hazırlanıyor. Düzenlemeye göre mülakat komisyonu öğretmenin kimliğini bilmeyecek. Aday öğretmenden bir ders anlatması istenecek. Öğretmenlere sorumlu olduğu konulara dışından asla soru sorulmayacak.
9.05.2024 Haberler
İşte yeni öğretmen mülakat sistemi! Öğretmenler mülakatta sadece ders anlatacak
İşte yeni öğretmen mülakat sistemi! Öğretmenler mülakatta sadece ders anlatacak Milli Eğitim Bakanlığı mülakatta sisteminde bir değişiklik yapacak. MEB, yönetmeliğin Resmi Gazete'de yayınlamaya hazırlanıyor. Düzenlemeye göre mülakat komisyonu öğretmenin kimliğini bilmeyecek. Aday öğretmenden bir ders anlatması istenecek. Öğretmenlere sorumlu olduğu konulara dışından asla soru sorulmayacak.
9.05.2024 Gündem
KPSS 2024 LİSANS BAŞVURU EKRANI: KPSS lisans başvuruları ne zaman, sona erecek, başvuru ücreti ne kadar?
KPSS 2024 LİSANS BAŞVURU EKRANI: KPSS lisans başvuruları ne zaman, sona erecek, başvuru ücreti ne kadar? KPSS lisans başvuruları 3 Mayıs tarihinde alınmaya başladı. KPSS lisans sınavına girecek öğrenciler ÖSYM'nin resmi sitesi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvurularını online olarak yapabilecek. Peki KPSS lisans başvuru ücreti ne kadar, başvurular ne zaman sona erecek? İşte KPSS sınav tarihleri ve merak edilen detaylar...
7.05.2024 Bilgi Rehberi
Öğretmen atamalarıyla ilgili Bakan Tekin'den açıklama
Öğretmen atamalarıyla ilgili Bakan Tekin'den açıklama Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamalarına ilişkin son dakika açıklaması yaptı. Bakan Tekin 20 bin öğretmen atamasının gerçekleştirileceğini belirtirken süreç hakkında da bilgi verdi.
7.05.2024 Haberler
20 bin öğretmen ataması yapılacak! İşte taban puanları ve tam branş listesi...
20 bin öğretmen ataması yapılacak! İşte taban puanları ve tam branş listesi... Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamalarına ilişkin son dakika açıklaması yaptı. Bakan Tekin 20 bin öğretmen atamasının gerçekleştirileceğini belirtirken süreç hakkında da bilgi verdi.
7.05.2024 Gündem
KPSS BAŞVURUSU 2024: KPSS lisans başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Lisans KPSS sınavı başvuru ücreti ne kadar, sınavlar hangi tarihlerde yapılacak?
KPSS BAŞVURUSU 2024: KPSS lisans başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Lisans KPSS sınavı başvuru ücreti ne kadar, sınavlar hangi tarihlerde yapılacak? ÖSYM tarafından KPSS Lisans başvuruları alınmaya başlandı. Lisans sınavına katılım sağlayacak olan adaylar başvuru işlemlerini ais.osym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre girdikten sonra gerçekleştirebilecek. Başvuru işlemleri 15 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Peki KPSS lisans başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
7.05.2024 Bilgi Rehberi
KPSS BAŞVURU YAP 📌 KPSS Lisans, ÖABT başvuru ücreti ne kadar? KPSS lisans sınavına kimler girebilir? 2024 KPSS tarihleri
KPSS BAŞVURU YAP 📌 KPSS Lisans, ÖABT başvuru ücreti ne kadar? KPSS lisans sınavına kimler girebilir? 2024 KPSS tarihleri 2024 Kamu Personel Seçme Sınavı için başvuru ekranı açıldı. ÖSYM tarafından KPSS lisans ve ÖABT sınav başvuru kılavuzları yayımlandı. Adaylar KPSS başvuru ekranını ziyaret ederken başvuru şartlarını da araştırıyor. 2024 KPSS lisans, ÖABT başvuru ekranı...
3.05.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika... Meteoroloji uyarmıştı! Radara girdi: İstanbul dahil alarm verildi
Son dakika... Meteoroloji uyarmıştı! Radara girdi: İstanbul dahil alarm verildi Meteoroloji uyarmıştı, birçok kenti esir alan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış radara girdi. İstanbul için saatler kaldı ve yetkililerden hafta sonu için de uyarı geldi. Bazı bölgelerde yarın dolu yağışı etkili olacak bazı kesimlerde ise pazar gününden itibaren hava sıcaklığı hissedilir derecede düşecek. İşte İstanbul, Bursa, Ankara ve tüm yurdu bekleyen hava durumu detayları…
3.05.2024 Gündem
KPSS BAŞVURUSU BAŞLADI > KPSS Lisans başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti kaç TL? 2024 KPSS ne zaman? İşte Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT sınav takvimi
KPSS BAŞVURUSU BAŞLADI > KPSS Lisans başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti kaç TL? 2024 KPSS ne zaman? İşte Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT sınav takvimi ÖSYM tarafından uygulanacak olan sınav haberleri yakından takip ediliyor. KPSS de bunlardan biri. Bugün KPSS başvuru işlemleri başladı. Peki hangi KPSS oturumunun başvuruları alınacak? KPSS Lisans, ÖABT, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT sınav haberlerindeki son güncel duyuruları bir araya getirdik. Peki KPSS başvurusu nasıl yapılır, ücreti ne kadar? İşte osym.gov.tr takvimi, ais.gov.tr başvuru ekranı
3.05.2024 Bilgi Rehberi
KPSS başvuruları başladı
KPSS başvuruları başladı 2024 KPSS lisans sınavı başvuruları için bekleyiş sona erdi ve on binlerce kişinin beklediği başvurular başladı.
3.05.2024 Gündem
KPSS BAŞVURU GİRİŞ EKRANI AÇILDI! KPSS Lisans, Alan Bilgisi, ÖABT başvuru ücreti ne kadar? KPSS Ön lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuruları ne zaman?
KPSS BAŞVURU GİRİŞ EKRANI AÇILDI! KPSS Lisans, Alan Bilgisi, ÖABT başvuru ücreti ne kadar? KPSS Ön lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuruları ne zaman? KPSS 2024 sınavları ile ilgili beklenen gün geldi. Bu sene KPSS'nin tüm oturumları uygulanacak. KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuru ve sınav tarihleri açıklandı. Adaylar ise KPSS başvuruları başladı mı, ilk hangi KPSS için başvuru ekranı açılacak? sorularına cevap arıyor. Bugün KPSS Lisans - Alan Bilgisi - Öğretmenlik Alan Bilgisi başvuruları alınıyor.. Peki başvuru nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar? Peki 2024 KPSS ön lisans, ortaöğretim, DHBT sınav ve başvuru tarihleri ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM'den KPSS takvimi
3.05.2024 Bilgi Rehberi
Sınav haberleri ✔ KPSS başvuru - sınav tarihi ne zaman? 2024 KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM takvimi
Sınav haberleri ✔ KPSS başvuru - sınav tarihi ne zaman? 2024 KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM takvimi KPSS 2024 ile ilgili sorular gündemden düşmüyor. KPSS için hazırlıkta olan adaylar, KPSS ne zaman öğrenmek istiyor. Aynı zamanda KPSS başvuru tarihi ve ücreti hakkında da bilgi almak istiyor. ÖSYM, konuya ilişkin KPSS başvuru tarihi ve sınav tarihlerini paylaştı. Peki KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru ücreti ne kadar?
30.04.2024 Bilgi Rehberi
KPSS 2024 SINAV & BAŞVURU TAKVİMİ ÖSYM> KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru tarihleri ve sınav tarihleri ne zaman, başvuru ücreti ne kadar?
KPSS 2024 SINAV & BAŞVURU TAKVİMİ ÖSYM> KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru tarihleri ve sınav tarihleri ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? KPSS 2024 ile ilgili en çok merak edilenler araştırılmaya başladı. Nisan ayının son günlerinde, KPSS başvuru tarihi ve ücreti merak konusu oldu. Peki KPSS ne zaman uygulanacak? 2024 Yılı KPSS Lisans, Ön Lisans, ortaöğretim, DHBT oturumlarına hazırlananlar için ÖSYM'nin yayımladığı sınav takviminde KPSS başvuru ve sınav tarihleri şöyle...
29.04.2024 Bilgi Rehberi
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 | İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı şartları, sınav tarihi...
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2024 | İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı şartları, sınav tarihi... İçişleri Bakanlığı tarafından merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere bin 608 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Alıma ilişkin başvuru kılavuzu yayımlandı. KPSS puan türüne göre gerçekleştirilecek personel temini için ayrıca sözlü sınav da uygulanacak. Peki, 2024 İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvurusu nasıl yapılır?
27.04.2024 Bilgi Rehberi
KPSS BAŞVURU EKRANI AÇILDI MI? 💻 2024 KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru ücreti - parası ne kadar, kaç TL?
KPSS BAŞVURU EKRANI AÇILDI MI? 💻 2024 KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT başvuru ücreti - parası ne kadar, kaç TL? ÖSYM tarafından KPSS tarihleri açıklandı. 2024 Yılındaki KPSS sınavına hazırlanan adaylar sınav tarihi ve başvuru tarihi hakkında bilgi almak istiyor. Sınavlar hakkında en çok merak edilen bir diğer konu ise sınav ücretleri. Peki KPSS başvuru ücreti ne kadar? 2024 KPSS ne zaman? İşte ÖSYM tarafından yayımlanan takvim
25.04.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Tekin'den son dakika öğretmen ataması açıklaması! Kabine toplantısını işaret etti
Bakan Tekin'den son dakika öğretmen ataması açıklaması! Kabine toplantısını işaret etti Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, önümüzdeki hafta kabine toplanırsa atanacak öğretmen sayısı açıklanacağını duyurdu.
24.04.2024 Gündem
KPSS 2024 TAKVİMİ: KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim, DHBT başvuru tarihleri ne zaman, başvuru ücreti ne kadar?
KPSS 2024 TAKVİMİ: KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim, DHBT başvuru tarihleri ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM'nin 2024 yılı için geçerli olan sınav takvimi belli oldu. KPSS de takvimde yer aldı. Adaylar ise KPSS ne zaman, başvuru tarihi ve ücreti açıklandı mı öğrenmek istiyor. İşte ÖSYM'nin yayımladığı KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT takvimi başvuru ve sınav takvimi
22.04.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kpss ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.