Kpss

Kpss

Son dakika KPSS haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KPSS gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KPSS haber sayfamızda...

Kpss

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.846 kpss haberi bulunmuştur.
SINAV HABERLERİ 📚 Bu seneki KPSS ne zaman? 2024 KPSS başvuru tarihi ve başvuru ücreti açıklandı mı? İşte KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT takvimi
SINAV HABERLERİ 📚 Bu seneki KPSS ne zaman? 2024 KPSS başvuru tarihi ve başvuru ücreti açıklandı mı? İşte KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim (lise), DHBT takvimi ÖSYM'nin 2024 yılı için geçerli olan sınav takvimi belli oldu. KPSS de takvimde yer aldı. Adaylar ise KPSS ne zaman, başvuru tarihi ve ücreti açıklandı mı öğrenmek istiyor. İşte ÖSYM'nin yayımladığı KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT takvimi başvuru ve sınav takvimi
17.04.2024 Bilgi Rehberi
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI başvurusu başladı mı, ne zaman? İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvuru şartları ve branş dağılımı
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI başvurusu başladı mı, ne zaman? İçişleri Bakanlığı 1608 personel alımı başvuru şartları ve branş dağılımı İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere bin 608 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Personel alımına dair kılavuz ise ilgili adayların erişimine sunulmuştu. Personel temini KPSS puan türü ile yapılacak. Lisans, ön lisans ve lise mezunları KPSS puanları ile başvurularını yapabilecek. 2024 İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu başladı mı, ne zaman?
17.04.2024 Bilgi Rehberi
SINAV HABERLERİ ✍🏻 KPSS ne zaman? KPSS başvuru tarihi, başvuru ücreti bilgileri açıklandı mı? ÖSYM'nin güncel takvimi
SINAV HABERLERİ ✍🏻 KPSS ne zaman? KPSS başvuru tarihi, başvuru ücreti bilgileri açıklandı mı? ÖSYM'nin güncel takvimi KPSS sınavlarına hazırlanan adaylar, KPSS ne zaman sorusuna cevap arıyor. İlk olarak yapılması gereken başvuru işlemleri için de KPSS başvuru tarihi merak konusu. Adaylar en çok KPSS başvuru tarihi ve ücreti konusunda bilgi almak istiyor. ÖSYM'nin güncel takvimini haberimize ekledik. İşte KPSS 2024 sınav, başvuru tarihleri
4.04.2024 Bilgi Rehberi
İçişleri Bakanlığı'na personel alımı yapılacak! İşte aranan şartlar...
İçişleri Bakanlığı'na personel alımı yapılacak! İşte aranan şartlar... İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sözleşmeli personel alımıyla ilgili önemli bir paylaşım yaptı. Yerlikaya, bakanlığa alınacak personel ile ilgili detayları paylaştı.
3.04.2024 Gündem
Resmen yayımlandı! İçişleri Bakanlığı'na bin 608 personel alınacak
Resmen yayımlandı! İçişleri Bakanlığı'na bin 608 personel alınacak İçişleri Bakanlığı, Merkez ve Taşra Teşkilatı'nda çalıştırmak üzere bin 608 personel alımı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
2.04.2024 Gündem
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2024 Öğretmen alımı kontenjan ve branş dağılımı için gözler MEB'de!
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2024 Öğretmen alımı kontenjan ve branş dağılımı için gözler MEB'de! Öğretmenlerin gözü kulağı atama takvimine çevrildi. 2023 KPSS puanı ile yapılacak olan öğretmen atamasına ilişkin araştırmalar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kısa süre içerisinde öğretmen atamalarına ilişkin kontenjan ve branş dağılımı bilgisinin paylaşılması bekleniyor. Peki 2024 Öğretmen atama takvimi ne zaman açıklanacak?
30.03.2024 Bilgi Rehberi
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 8 bin personel alımı sonuç SORGULA! 2024 Aile Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 8 bin personel alımı sonuç SORGULA! 2024 Aile Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafındna farklı branşlarda 8 bin personel alımı yapılıyor. Başvuruları alınan alıma ilişkin sonuç tarihi bekleyişi sürüyor. KPSS puanına göre gerçekleşecek Aile Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?
30.03.2024 Bilgi Rehberi
2024 KPSS BAŞVURULARI ne zaman? 🔴 ÖSYM TAKVİM: KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim sınav ve başvuru tarihi ne zaman?
2024 KPSS BAŞVURULARI ne zaman? 🔴 ÖSYM TAKVİM: KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim sınav ve başvuru tarihi ne zaman? KPSS başvuru sürecine kısa bir süre kaldı. Bu sene lisans, ön lisans ve ortaöğretim sınavları yapılacak olan 2024 KPSS için başvurular ne zaman? Kamuda çalışma imkanı için beklenen KPSS sınavına kaç gün kaldı? İşte, KPSS başvuru ve sınav tarihleri...
30.03.2024 Bilgi Rehberi
Mansur Yavaş: Ankara'da seçim çoktan bitti
Mansur Yavaş: Ankara'da seçim çoktan bitti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Bizden, Kırsal Kalkınma Desteği'ni en fazla alan yerler; arazisi nedeniyle Bala, Haymana, Polatlı, bu bölge. Hiçbir zaman, 'Ne kadar oy çıkmış' diye asla bakmadık. 'Ankara halkını zengin edeceğiz' demiştik, Kırsal Kalkınma Desteklerimiz aynen devam edecek, artırarak devam edeceğiz" dedi.
28.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Önümüzdeki dönem son olacak! Arkamızdan güzel konuşturacağız
Mansur Yavaş: Önümüzdeki dönem son olacak! Arkamızdan güzel konuşturacağız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kalecik ilçesinde iftar programına katıldı. Seçimi kazanması halinde bu dönemin son dönemi olacağını belirten Yavaş "Arkamızdan güzel konuşturacağız" dedi.
27.03.2024 Gündem
AK Parti Ankara Adayı Altınok: Yavaş, ispat etmediği için istifa etmeli
AK Parti Ankara Adayı Altınok: Yavaş, ispat etmediği için istifa etmeli AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Hani Turgut Altınok adına 600 tane daire vardı. Niye tapuyu çıkaramadılar? Yalan söylüyorlar. Yavaş, iddiasını ispat etmediği için istifa etmeli. Eseri yok, projesi yok, hizmeti yok, Ankaralıya anlatacak hiçbir şeyi yok" dedi.
27.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Keçiören'de 50 bin aileye destek oluyorum
Mansur Yavaş: Keçiören'de 50 bin aileye destek oluyorum Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş,"Keçiören Belediye Başkanı, ne bir emekliye bir kuruş vermişliği mi var. Biz 200 bin aileye destek olurken, et verirken ben 'but dağıtıyorum' diye ortaya çıktı. Şubat'ta 2 kişiye, Kasım'da 11 kişiye vermiş. Ben Keçiören'de 50 bin aileye destek oluyorum" dedi.
26.03.2024 Gündem
AİLE ve SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI personel alımı sonuçları SORGULAMA: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?
AİLE ve SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI personel alımı sonuçları SORGULAMA: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 8 bin sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvurular yapıldı ve adaylar arasından KPSS puanına göre alım gerçekleşecek. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8 bin personel alımı sonuçları nasıl sorgulanır, ne zaman açıklanacak?
15.03.2024 Bilgi Rehberi
YENİ SINAV HABERLERİ 📢 2024 KPSS ne zaman? KPSS başvuru tarihleri için takvim: Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuru ücreti ne kadar?
YENİ SINAV HABERLERİ 📢 2024 KPSS ne zaman? KPSS başvuru tarihleri için takvim: Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT başvuru ücreti ne kadar? KPSS 2024 takvimi açıklandı. KPSS ne zaman sorusu yoğun ilgi görürken, KPSS başvuru tarihleri de tek tek araştırılmaya başladı. Peki KPSS Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim, DHBT başvurusu ne zaman, KPSS oturumlarının başvuru ücreti ne kadar? İşte 2024 ÖSYM takvimi
15.03.2024 Bilgi Rehberi
Suat Kılıç: Ankara'da ciddi manada oy alıyoruz
Suat Kılıç: Ankara'da ciddi manada oy alıyoruz Yeniden Refah Partisi’nin ABB adayı Suat Kılıç, yerel seçim çalışmaları kapsamında Hamamönü’nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) açıklamalarda bulundu.
12.03.2024 Gündem
Lösemiyi yenip hemşire oldu! Merve şimdi kanserli çocuklara umut oluyor
Lösemiyi yenip hemşire oldu! Merve şimdi kanserli çocuklara umut oluyor Antalya’da 14 yaşında yakalandığı lösemiyi 2 yılda yenen Merve Yıldırım (34), Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'ni bitirip, tedavi gördüğü klinikte hemşire olarak çalışmaya başladı.
11.03.2024 Gündem
‘Emeklilere borcumuz var’
‘Emeklilere borcumuz var’ İYİ Parti lideri Meral Akşener, seçim çalışmalarını dün Karabük’te sürdürdü.
10.03.2024 Gündem
2024''deki KPSS BAŞVURUSU NE ZAMAN, NASIL YAPILIR? 2024 KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim, DHBT 2024 takvimi
2024''deki KPSS BAŞVURUSU NE ZAMAN, NASIL YAPILIR? 2024 KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim, DHBT 2024 takvimi ÖSYM'den KPSS takvimi belli oldu. KPSS 2024 başvuru ve sınav tarihleri açıklandı. KPSS adayları, katılım sağlayacağı sınavların oturum günleri hakkında hem başvuru hem de sınav tarihlerini araştırıyor. İşte KPSS 2024 takvimi
9.03.2024 Bilgi Rehberi
30 ilde FETÖ'ye Kıskaç-10 operasyonu! 91 kişi yakalandı
30 ilde FETÖ'ye Kıskaç-10 operasyonu! 91 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 30 ilde FETÖ'ye yönelik düzenlenen Kıskaç-10 operasyonunun ayrıntılarını paylaştı.
9.03.2024 Haberler
30 ilde FETÖ'ye Kıskaç-10 operasyonu! 91 kişi yakalandı
30 ilde FETÖ'ye Kıskaç-10 operasyonu! 91 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 30 ilde FETÖ'ye yönelik düzenlenen Kıskaç-10 operasyonunun ayrıntılarını paylaştı.
9.03.2024 Gündem
ÖĞRETMEN ATAMASI TAKVİMİ için gözler MEB'de! 👩‍🏫👨‍🏫 Yeni öğretmen ataması ne zaman, şartlar neler? Öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı...
ÖĞRETMEN ATAMASI TAKVİMİ için gözler MEB'de! 👩‍🏫👨‍🏫 Yeni öğretmen ataması ne zaman, şartlar neler? Öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı... Öğretmen atama takvimi ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı yeni atama kararı ile kadro ve branş dağılımını açıklayacak. Son olarka 45 bin öğretmen ataması yapılmıştı. Peki, yeni öğretmen ataması ne zaman?
7.03.2024 Bilgi Rehberi
31. DÖNEM POMEM BAŞVURU TARİHLERİ: 2024 polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru şartları
31. DÖNEM POMEM BAŞVURU TARİHLERİ: 2024 polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru şartları 2024 polis alımı başvuruları için gözler EGM'ye çevrildi. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamayı bekleyen adaylar, 31. Dönem POMEM başvuru şartları ve başvuru tarihlerine göre müracaatlarını tamamlayabilecekler. Peki, 2024 polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru şartları belli oldu mu?
6.03.2024 Bilgi Rehberi
KPSS 2024/5 SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI yerleştirme sonuçları açıklandı! ÖSYM Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 yerleştirme sonucu sorgulama ekranı
KPSS 2024/5 SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI yerleştirme sonuçları açıklandı! ÖSYM Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 yerleştirme sonucu sorgulama ekranı KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli alımı yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 21-28 Şubat tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli personel alımının ardından gözler yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrilmişti. Beklenen açıklama az önce ÖSYM'den geldi. KPSS-2024/5:Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçları adayların erişimine açıldı.
4.03.2024 Bilgi Rehberi
KPSS TAKVİMİ 2024 ✍ KPSS Lisans - Ön Lisans - Ortaöğretim - DHBT | KPSS BAŞVURU NE ZAMAN? ÖSYM KPSS sınav tarihleri...
KPSS TAKVİMİ 2024 ✍ KPSS Lisans - Ön Lisans - Ortaöğretim - DHBT | KPSS BAŞVURU NE ZAMAN? ÖSYM KPSS sınav tarihleri... Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) tarihleri ÖSYM takviminde yer aldı. Bu sene KPSS ortaöğretim sınavı da düzenlenecek. 2024 KPSS ortaöğretim, ön lisans ve lisans sınavları yapılacak. Adaylar ise tarih sorgusuna başladı. İşte, KPSS sınav ve sonuç tarihleri...
2.03.2024 Bilgi Rehberi
SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN PERSONEL ALIMI tercihleri sona eriyor! KPSS 2024/5 Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı tercih ekranı kadro ve branş dağılımı
SAĞLIK BAKANLIĞI 27 BİN PERSONEL ALIMI tercihleri sona eriyor! KPSS 2024/5 Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı tercih ekranı kadro ve branş dağılımı Sağlık Bakanlığı personel alımı tercihleri için son gün. ÖSYM tarafından başlatılan KPSS 2024/5 Sağlık Bakanlığı personel alımı tercihleri 21 Şubat tarihinde başlamıştı. Adaylar ÖSYM AİS üzerinden elektronik ortamda tercihlerini gerçekleştirebiliyor. İşte ÖSYM KPSS 2024/5 tercih kılavuzu, Sağlık Bakanlığı personel alımı kadro ve branş dağılımı.
28.02.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kpss ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.