Geri Dön

Son depremler! Türkiye'de en son nerede ne zaman deprem oldu?

Türkiye ve çevresinde yaşanan son depremler vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Depremlerin büyüklükleri vatandaşlar tarafından korku vepaniğin yaşanmasına neden oluyor. Kandilli Rasathanesi tarafından Türkiye ve çevresinde yaşanan son depremler listelenmeye devam ediyor. Peki Türkiye'de en son ne zaman deprem oldu?

Son depremler! Türkiye'de en son nerede ne zaman deprem oldu?

Türkiye ve çevresinde yaşanan son depremler vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaya devam ediyor. Yaşanan depremin hangi bölgede kaç metre derinlikte ve kaç büyüklüğünde yaşandığı gibi tüm detaylar depremi hisseden haber alan herkes tarafından araştırılıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Balıkesir'de yaşanan deprem İstanbul'un bazı ilçelerinde hissedilmiş vatandaşlar depremin merkez üssü neresi sorusuna yanıt bulmaya çalışmıştı. Peki Türkiye ve çevresinde en son ne zaman deprem meydana geldi?

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1'i polis, 2 yaralıArnavutköy'de yoldan çıkarak karşı şeride geçen Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisin kullandığı otomobil kamyonetle kafa kafaya çarpıştı. Kazada polis ile birlikte çarptığı kamyonetin sürücüsü yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber