Son Depremler

Son Depremler

Son dakika son depremler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan son depremler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan son depremler haber sayfamızda...

Son Depremler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.874 son depremler haberi bulunmuştur.
Son dakika! Yunanistan'da korkutan deprem
Son dakika! Yunanistan'da korkutan depremSon dakika haberine göre Yunanistan'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Öte yandan geçtiğimiz günlerde aynı bölgede 6.3 büyüklüğünde deprem olmuştu.
6.03.2021Dünya
Deprem haritası 6 Mart: Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Son depremler
Deprem haritası 6 Mart: Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Son depremlerSon dakika deprem haberleri... Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini güncellemeye devam ediyor. işte 6 Mart son depremler.
6.03.2021Galeri
Son dakika depremler sorgula: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem mi oldu? 5 Mart deprem haritası
Son dakika depremler sorgula: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem mi oldu? 5 Mart deprem haritasıSon dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen depremleri listeliyor. Vatandaşlar bölgelerinde meydana gelen son depremleri sorguluyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 5 Mart son depremler listesi ve deprem haritasına göre meydana gelen depremler.
5.03.2021Gündem
Son dakika... 8.1 ve 7.4 büyüklüğünde depremler oldu! Tsunami bekleniyor
Son dakika... 8.1 ve 7.4 büyüklüğünde depremler oldu! Tsunami bekleniyorGelen son dakika haberine göre; Yeni Zelanda’ya bağlı Kermadec Adaları’nda yaşanan deprem fırtınasının ardından tsunami alarmı verildi, sahilde yaşayanlardan acilen evlerini terk edip yüksek yerlere çıkmaları isteniyor.
5.03.2021Dünya
Son dakika! Yeni Zelanda açıklarında şiddetli deprem
Son dakika! Yeni Zelanda açıklarında şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre; Yeni Zelanda açıklarında 7.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pasifik Deprem Kuşağı'nda oluşan deprem, 10 kilometre derinlikte gerçekleşti.
4.03.2021Dünya
İzlanda'da rekor! 7 günde 17 bin deprem kaydedildi
İzlanda'da rekor! 7 günde 17 bin deprem kaydedildiGelen son dakika haberine göre; İzlanda Meteoroloji Ofisi, ülkenin güneybatı bölgesinde yaklaşık bir hafta içinde 17 bin deprem kaydedildiğini açıkladı.
4.03.2021Dünya
Son depremler listesi! Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 4 Mart Kandilli Rasathanesi
Son depremler listesi! Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 4 Mart Kandilli RasathanesiDeprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremler korku ve paniğe neden olabildiği gibi zaman zaman depremlerin şiddeti ve yüzeye yakınlığı ile can ve mal kaybına yol açabiliyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 4 Mart son depremler listesi...
4.03.2021Gündem
Son Depremler: AFAD - Kandilli 3 Mart | Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?
Son Depremler: AFAD - Kandilli 3 Mart | Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?Son depremler listesi. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyorlar. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana gelmiş görüntülemeniz mümkün. İşte 3 Mart son depremler listesi.
3.03.2021Gündem
Son Depremler Listesi: 2 Mart AFAD - Kandilli deprem mi oldu? Deprem haritası
Son Depremler Listesi: 2 Mart AFAD - Kandilli deprem mi oldu? Deprem haritasıDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Son depremler listesi ve deprem haritasına göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görmek mümkün. İşte 2 Mart 2021 son depremler listesi.
2.03.2021Gündem
Son dakika... AFAD'dan dikkat çeken deprem paylaşımı! İlk 6 saat...
Son dakika... AFAD'dan dikkat çeken deprem paylaşımı! İlk 6 saat...Gelen son dakika haberine göre; Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığınca, deprem sonrası ilk 6 saatte yapılması gereken doğru davranışlara ilişkin bilgi verildi.
2.03.2021Gündem
Az önce deprem mi oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi 1 Mart son depremler listesi
Az önce deprem mi oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi 1 Mart son depremler listesiDeprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin şiddeti, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiği, merkez üssü gibi birçok veri Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Peki Türkiye'de en son nerede deprem oldu? İşte son depremler listesi...
1.03.2021Gündem
Son dakika! Malatya'da 3.7 büyüklüğünde deprem
Son dakika! Malatya'da 3.7 büyüklüğünde depremSon dakika haberine göre Malatya Pütürge'de 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD depremin büyüklüğünü 3.8 olarak açıkladı.
28.02.2021Gündem
Son dakika! Yalova'da korkutan deprem
Son dakika! Yalova'da korkutan depremGelen bir son dakika bilgisine göre; Yalova'da 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
27.02.2021Gündem
Son dakika deprem haberi: AFAD - Kandilli'den son depremler listesi 27 Şubat 2021
Son dakika deprem haberi: AFAD - Kandilli'den son depremler listesi 27 Şubat 2021Son dakika deprem haberleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar için AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son depremler listesini haberimize ekledik. 27 Şubat 2021 Cumartesi günü meydana gelen depremlerin şiddetini, nerede olduğunu ve saat kaçta olduğunu belirttik. İşte son dakika deprem haberleri bugün...
27.02.2021Gündem
Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 26 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli
Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 26 Şubat son depremler listesi AFAD - KandilliSon dakika depremler listesi. Deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri sıralıyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi öğreniliyor. İşte 26 Şubat son dakika depremler listesi ve deprem haritası.
26.02.2021Gündem
Bingöl'de deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandili 25 Şubat
Bingöl'de deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandili 25 ŞubatTürkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler yaşanmaya devam ediyor. Meydana gelen depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğine dair veriler paylaşılmaya devam ediyor. İşte son depremler listesi...
25.02.2021Gündem
Fukuşima'da 13 Şubat'taki deprem sonrası ilk can kaybı bildirildi
Fukuşima'da 13 Şubat'taki deprem sonrası ilk can kaybı bildirildiJaponya'nın kuzeydoğusundaki Fukuşima eyaleti açıklarında 13 Şubat'ta meydana gelen 7,3 büyüklüğündeki depremde 1 kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.
25.02.2021Dünya
Az önce deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...
Az önce deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremler zaman zaman can ve mal kaybının yaşanmasına neden olurken zaman zaman ise korku ve paniğin yaşanmasına neden oluyor. Yaşanan depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından depremin merkez üssü, kaç şiddetinde meydana geldiği gibi veriler paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede deprem oldu? İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
24.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi bugün...
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi bugün...Bugün meydana gelen depremler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar arayışa geçti. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin internet sayfaları üzerinde paylaşılan son depremler listesi yoğun ilgi görüyor. Haberimizin içeriğinde en son meydana gelen depremleri derledik. İşte ülkemizde yaşanan son depremlerin şiddeti, konumu, saati...
24.02.2021Gündem
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 23 Şubat Kandilli - AFAD son depremler
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 23 Şubat Kandilli - AFAD son depremlerSon dakika depremler günün konusu olmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremleri ise açıklamayı sürdürüyor. Vatandaşlar ülke genelinde meydana gelen depremleri sorguluyor. Peki, nerede deprem oldu?
22.02.2021Gündem
Son dakika! Sivas'ta korkutan deprem: Büyüklüğü...
Son dakika! Sivas'ta korkutan deprem: Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre Sivas'ta 3,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4,0 olarak açıkladı.
22.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası
Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritasıDeprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremlere deprem haritasından bakmak mümkün. İşte 22 Şubat son depremler listesi.
22.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler bugün...
Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler bugün...AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini anlık olarak güncellemeye devam ediyor. Büyük - küçük demeden en ufak sarsıntı hisseden vatandaşlar deprem mi oldu arayışına giriyor ve son dakika haberleri arasında son depremler haberlerini yakından takip ediyor. Peki bugün en son nerede deprem oldu? 20 Şubat 2021 Cumartesi gününe ait son depremler son dakika listesi haberimizin devamında...
20.02.2021Gündem
Deprem haritası 20 Şubat | Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandilli
Deprem haritası 20 Şubat | Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - KandilliDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini güncelliyor. Ayrıca deprem haritası ile hangi bölgede deprem meydana geldiğini harita üzerinde de sorgulamanız mümkün. İşte 20 Şubat itibariyle meydana gelen son depremler listesi.
20.02.2021Gündem
Son dakika... Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, saat 07.52 sıralarında merkez üssü Konya Tuzlukçu olan bir deprem meydana geldi.
20.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

son depremlerdepremafadkandillideprem mi oldu

Son Depremler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.