Son Depremler

Son Depremler

Son dakika son depremler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan son depremler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan son depremler haber sayfamızda...

Son Depremler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.853 son depremler haberi bulunmuştur.
Fukuşima'da 13 Şubat'taki deprem sonrası ilk can kaybı bildirildi
Fukuşima'da 13 Şubat'taki deprem sonrası ilk can kaybı bildirildiJaponya'nın kuzeydoğusundaki Fukuşima eyaleti açıklarında 13 Şubat'ta meydana gelen 7,3 büyüklüğündeki depremde 1 kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.
25.02.2021Dünya
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde! Kandilli Rasathanesi 25 Şubat son depremler listesi....
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde! Kandilli Rasathanesi 25 Şubat son depremler listesi....Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler yaşanmaya devam ediyor. Meydana gelen depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğine dair veriler paylaşılmaya devam ediyor. İşte son depremler listesi...
25.02.2021Gündem
Az önce deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...
Az önce deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremler zaman zaman can ve mal kaybının yaşanmasına neden olurken zaman zaman ise korku ve paniğin yaşanmasına neden oluyor. Yaşanan depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından depremin merkez üssü, kaç şiddetinde meydana geldiği gibi veriler paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede deprem oldu? İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
24.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi bugün...
Deprem mi oldu? Son dakika son depremler haberi bugün...Bugün meydana gelen depremler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar arayışa geçti. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin internet sayfaları üzerinde paylaşılan son depremler listesi yoğun ilgi görüyor. Haberimizin içeriğinde en son meydana gelen depremleri derledik. İşte ülkemizde yaşanan son depremlerin şiddeti, konumu, saati...
24.02.2021Gündem
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 23 Şubat Kandilli - AFAD son depremler
Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 23 Şubat Kandilli - AFAD son depremlerSon dakika depremler günün konusu olmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremleri ise açıklamayı sürdürüyor. Vatandaşlar ülke genelinde meydana gelen depremleri sorguluyor. Peki, nerede deprem oldu?
22.02.2021Gündem
Son dakika! Sivas'ta korkutan deprem: Büyüklüğü...
Son dakika! Sivas'ta korkutan deprem: Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre Sivas'ta 3,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4,0 olarak açıkladı.
22.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası
Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritasıDeprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremlere deprem haritasından bakmak mümkün. İşte 22 Şubat son depremler listesi.
22.02.2021Gündem
Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler bugün...
Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler bugün...AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini anlık olarak güncellemeye devam ediyor. Büyük - küçük demeden en ufak sarsıntı hisseden vatandaşlar deprem mi oldu arayışına giriyor ve son dakika haberleri arasında son depremler haberlerini yakından takip ediyor. Peki bugün en son nerede deprem oldu? 20 Şubat 2021 Cumartesi gününe ait son depremler son dakika listesi haberimizin devamında...
20.02.2021Gündem
Deprem haritası 20 Şubat | Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandilli
Deprem haritası 20 Şubat | Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - KandilliDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini güncelliyor. Ayrıca deprem haritası ile hangi bölgede deprem meydana geldiğini harita üzerinde de sorgulamanız mümkün. İşte 20 Şubat itibariyle meydana gelen son depremler listesi.
20.02.2021Gündem
Son dakika... Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, saat 07.52 sıralarında merkez üssü Konya Tuzlukçu olan bir deprem meydana geldi.
20.02.2021Gündem
Az önce deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 19 Şubat son depremler listesi...
Az önce deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 19 Şubat son depremler listesi...Az önce deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde zaman zaman meydana gelen depremler can ve mal kaybının yaşanmasına neden olabiliyor. 2020 yılında İzmir ve Elazığ'da meydana gelen depremler can ve mal kaybının yaşanmasına neden olmuştu. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
19.02.2021Gündem
Deprem listesi 18 Şubat | Son depremler AFAD - Kandilli: Deprem mi oldu?
Deprem listesi 18 Şubat | Son depremler AFAD - Kandilli: Deprem mi oldu?Deprem mi oldu? Bugün deprem mi oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını kontrol ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan deprem listesine göre meydana gelen son depremlerin bölgesi ve şiddeti görünüyor. Peki, bugün nerede deprem oldu? İşte 18 Şubat son depremler listesi.
18.02.2021Gündem
Son depremler listesi 17 Şubat | AFAD - Kandilli deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?
Son depremler listesi 17 Şubat | AFAD - Kandilli deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kaç şiddetinde? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından güncellenen son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntülemeniz mümkün. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 17 Şubat son depremler listesi.
17.02.2021Gündem
Son dakika! Tunceli'de korkutan deprem
Son dakika! Tunceli'de korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; Tunceli'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
17.02.2021Gündem
Son dakika: İzmir'de korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika: İzmir'de korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen bir son dakika haberine göre; İzmir'in Karaburun açıklarında 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
16.02.2021Gündem
Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 16 Şubat Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...
Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 16 Şubat Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...Deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin nerede meydana geldiği kaç şiddetinde olduğu gibi birçok veri AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
16.02.2021Gündem
7.3'lük felaket sonrası uyarı üstüne uyarı!
7.3'lük felaket sonrası uyarı üstüne uyarı!Fukuşima'daki 7.3'lük depremde 160 kişi yaralandı. En son artçı dün gece yerel saatle 21.29'da 5.3 büyüklüğünde kaydedildi. Hasar tespit edilen 80'den fazla okulda eğitime geçici ara verildi. Sağanak beklenen bölgede toprak kaymalarına karşı uyarı yapılıyor.
16.02.2021Dünya
Vanuatu'da 6.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Vanuatu'da 6.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiGelen son dakika haberine göre; Güney Pasifik Okyanusu'nda yer alan adalar topluluğu Vanuatu'da 6,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
16.02.2021Dünya
Deprem haritası: Son depremler listesi AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu 15 Şubat 2021
Deprem haritası: Son depremler listesi AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu 15 Şubat 2021Deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntülemeniz mümkün. Ayrıca deprem haritasına bakarak depremin harita üzerinde meydana geldiği bölgeyi görüntüleyebiliyorsunuz. İşte 15 Şubat son depremler listesi.
15.02.2021Gündem
Son dakika! Ege'de korkutan deprem!
Son dakika! Ege'de korkutan deprem!Gelen bir son dakika haberine göre; Ege'de Çanakkale açıklarında 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
15.02.2021Gündem
Son dakika! Afyonkarahisar'da deprem! Büyüklüğü...
Son dakika! Afyonkarahisar'da deprem! Büyüklüğü...Son dakika haberine göre, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4,0 olarak açıkladı. Afyonkarahisar Valisi, Twitter hesabından açıklama yaptı.
15.02.2021Gündem
Deprem mi oldu, nerede, kaç büyüklüğünde? 15 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli
Deprem mi oldu, nerede, kaç büyüklüğünde? 15 Şubat son depremler listesi AFAD - KandilliSon dakika deprem haberleri vatandaşlar tarafından araştırılıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi ise son depremleri erişime sunuluyor. Peki, deprem mi oldu? Anlık deprem listesi açıklanmaya devam ediyor. Yurdun her köşesinde yaşanan depremler ve deprem şiddeti 15 Şubat son depremler listesinde...
14.02.2021Gündem
Son dakika haberi | Felaket gece 23.07’de geldi, 30 saniye sürdü! Nükleer sızıntı...
Son dakika haberi | Felaket gece 23.07’de geldi, 30 saniye sürdü! Nükleer sızıntı...Son dakika haberine göre, Japonya'yı büyüklüğü önce 7,1 olarak açıklanan ve sonra 7,3'e yükseltilen çok şiddetli deprem, gece yarısına dakikalar kala vurdu. Bazı binalar yıkıldı, evler ve ofisler şiddetle sarsıldı. Deprem sonrası yaklaşık 900 bin haneyi etkileyen elektrik ve su kesinti yaşanırken, Joban Otoyolunda toprak kayması meydana geldi. Şiddetli deprem sonrasında nükleer santralde 'sızıntı' paniği yaşandı.
14.02.2021Dünya
Deprem mi oldu kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi 13 Şubat son depremler listesi..
Deprem mi oldu kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi 13 Şubat son depremler listesi..Deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler medyana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin şiddeti, depremin merkez üssü, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğine dair bilgiler Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanıyor. Peki Türkiye'de en son nerede deprem oldu?
13.02.2021Gündem
Son depremler listesi: AFAD - Kandilli Rasathanesi 13 Şubat 2021
Son depremler listesi: AFAD - Kandilli Rasathanesi 13 Şubat 2021AFAD ve Kandilli Rasathanesi, anlık olarak meydana gelen depremleri paylaşmaya devam ediyor. Vatandaşlar ise son depremler listesini incelemek için arayışa geçiyor. Deprem mi oldu, son depremler aramaları zaman zaman yoğun ilgiyle karşılaşabiliyor. İşte 13 Şubat 2021 Cumartesi gününe ait son depremler...
13.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

son depremlerdepremAFADDeprem mi oldukandilli

Son Depremler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.